"X Faktora" uzvarētāja Grēta Grantiņa izdod savu otro singlu "Tikai vienu deju"

TVNET
"X Faktora" uzvarētāja Grēta Grantiņa izdod savu otro singlu "Tikai vienu deju"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes.

"X Faktora" ceturtās sezonas uzvarētāja Grēta Grantiņa izdevusi savu otro solo singlu "Tikai vienu deju". Pēc uzvaras šovā Grēta pievienojusies mūzikas izdevniecības "Universal Music Group" Latvijas saimei un turpina jaunas mūzikas radīšanu.

""Tikai vienu deju" tapusi ar lielisku komandu, ar kuru tikāmies radošajās sesijās. Šo dziesmu vizualizēju kā skaņu celiņu vasaras festivāla vakara jauniešu piedzīvojumam, Māra Upmane-Holšteine palīdzēja manas idejas ielikt vārdos un iedot dziesmai pareizās sajūtas. "Tikai vienu deju" skanējuma ziņā atšķiras no mana pirmā singla "Pāries", tāpēc esmu patīkami satraukta to nodot klausītājiem un dzirdēt viņu domas," stāsta Grēta.

Dziesmas "Tikai vienu deju" autori ir Grēta Grantiņa, Māra Upmane-Holšteine, Kristaps Ērglis un Edgars Vilcāns, to producējis Kristaps Ērglis.

"Dziesmas videoklipā redzama mūsu skaistā daba un man mīļas vietas. Savā pirmajā videoklipā biju vienā telpā, šajā lēcām otrā virzienā un apbraukājām daļu Latvijas," par klipa vizuālo versiju stāsta Grēta. Dziesmas mūzikas videoklipa režisors ir Emīls Ozoliņš, to producējusi Elizabete Šukste.

"Šajā vasarā uzstāšos vairākās pilsētās un koncertos un ļoti gribu strādāt pie nākamajām dziesmām, lai pēc iespējas ātrāk varētu teikt, ka man ir ne tikai jauna dziesma, bet vesels albums," Grēta turpina.

Dziesmas "Tikai vienu deju" mūzikas video

Plašāka publika iepazina Grētu pēc viņas dalības un uzvaras TV3 šova "X Faktors" ceturtajā sezonā. Grēta ieguvusi muzikālo izglītību Talsu mūzikas skolā, Ventspils mūzikas vidusskolā un Rīgas Doma kora skolā, bet pašreiz turpina mācības Latvijas Universitātē. Līdz šim Grēta darbojusies grupā "Insomnia", piedalījusies izrādē "Kaupēn, mans mīļais" un Mārtiņa Brauna koncertprogrammā "Veltījums". 2021. gada nogalē Grēta pievienojusies "Universal Music Group" mākslinieku saimei.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu