Latvijas hiphopa veterāns Nātre nāk klajā ar jaunu albumu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Viens no Latvijas hip-hop mūzikas žanra veterāniem – reperis Nātre – klausītāju vērtējumam nodevis savu jauno albumu “Dimensijas”. Albumā iekļautas 10 mūziķa radītās dziesmas, ko pats mākslinieks raksturo kā hip-hopu tiem, kuri repa mūzikā novērtē labu saturu un tehnisko izpildījumu.

Nātres albums tapis pēdējā pusgada laikā, un tajā ir tikai viens viesmākslinieks - hip-hop kolektīva “Avangards” jaunais dalībnieks Brālēns. Muzikālo pavadījumu albumam radījuši vairāki producenti - Jackpot, KATTAPULT, Jezups no Ausmeņa Records, kā arī pats reperis Nātre.

“Šim albumam nav ne dzelžaina koncepta, ne konkrēta vēstījuma pie kā es pieturētos. Radot dziesmas šim albumam, es gāju tur, kur mani veda plūsma! Varu teikt, ka šajā albumā hiphops ieturēts tā labākajās tradīcijās un tie, kas meklē labas rindas un labu stila izjūtu repmūzikā, nebūs vīlušies,” norāda Nātre, kurš savas tiešās attieksmes un rīcības dēļ pašmāju hip hop mūzikā tiek dēvēts par hiphopa "panku".

Nātre (īstajā vārdā Jānis Dzenuška) ir latviešu reperis. Viens no apvienības “Kreisais Krasts” un “Pionieri” aizsācējiem. Nātre ir darbojies arī projektā “Savs i Savs”, bet šobrīd Nātre pārstāv kolektīvu un leiblu “Avangards”. Nātre savu muzikālo darbību sācis tālajā 2003. gadā. Mākslinieks sadarbojies ar tādiem zināmiem izpildītājiem kā Ozols, Kurts, Džuzepe, ansis, Afu - Ra, Rolands Če, Skutelis u.c.

Nātres jaunais albums “Dimensijas” pieejams "Spotify" un citās mūzikas straumēšanas platformās.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu