Sauliete par saviem ienākumiem: "Katru mēnesi varēju iegādāties labu automašīnu"

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 5
Foto: Ekrānuzņēmums

Influencere Katrīne Sauliete, viesojoties sarunu raidījumā "Kad viņas satiekas", atklāj, kādu summu nopelna ik mēnesi. 

Sauliete neslēpj, ka par ienākumiem nesūdzas, un, lai gan šobrīd peļņa ir sarukusi, taču tā ir gana laba, lai uzņēmēja var baudīt ceļojumus un palutināt sevi ar dārgu zīmolu apģērbiem un aksesuāriem. "Nauda nāk caur enerģijām, tāpēc, cik es esmu atdevusi caur cilvēkiem, tik man nāk atpakaļ," prāto Sauliete.

Vaicāta, ap kādiem cipariem grozās viņas ikmēneša ienākumi, Sauliete atbild: "Es katru mēnesi varēju iegādāties labu automašīnu skaidrā naudā. Mierīgi. Protams, sākoties karam, ienākumi ir samazinājušies uz pusi, bet vienalga alga ir liela, un zinu, ka var labāk."

Sauliete tiecas uz 70 tūkstošiem eiro mēnesī un ir pārliecināta, ka to var sasniegt.

Tāpat viņa pastāstīja, ka par nopelnīto naudu varēja visu ģimeni aizvest uz Maiami, par lidmašīnas biļetēm atdodot 8000 eiro. "Mēs nedomājām, kur ko mēs tērējam. Tas bija mans sapnis no bērnības, man to vajadzēja, es ar to pabaroju sevi."

Runājot par pirkumiem, Sauliete neslēpj, ka, sākot pelnīt vairāk, viņa naudu notriekusi neloģiskos pirkumos, piemēram, par somiņām, kas maksājušas vairākus tūkstošus eiro. "Man tas bija vajadzīgs, jo man vajadzēja izbaudīt, ka es to varu."

Pavīdēja runas arī par to, ka Sauliete, iespējams, pelna vairāk par savu līgavaini, taču viņa to ne apstiprina, ne noliedz, sakot, ka nezina, cik viņš pelna. Sauliete saka vien to, ka ļauj sevi lutināt. 

Atgādinām, ka Sauliete nupat paziņoja par saderināšanos ar savu mīļoto vīrieti, pilotu Pēteri Vasiļevski. Romantisko bildinājumu viņa saņēma Parīzē, pašā Eifeļa torņa priekšā.

Sauliete ir arī viena no Krievijas kompānijas "NL International" preču izplatītājām, kura par šo darbošanos saņem arī asu kritiku un nosodījumu pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā. Sauliete vairākkārt uzsvērusi, ka turpinās tirgot Krievijas kompānijas produktus.

Vairāk skaties 1188.lv.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 5

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu