"Citu zēnu" solists vērtē "Supernovas" dalībniekus (4)

Sejas.lv
Grupa "Citi zēni".
Grupa "Citi zēni". Foto: EBU / NATHAN REINDS

11. februāra vakarā tiks noskaidrots, kurš šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Liverpūlē, Lielbritānijā. Pusfinālā dalībnieku vērtēšanā sociālajos tīklos aktīvi iesaistījās arī pagājušā gada pārstāvju, grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons. Viņš savos komentāros bija tiešs un neskopojās ne ar uzslavām, ne aizrādījumiem.

Pusfinālā uzstājās 14 izraudzītie dalībnieki, un par katru no tiem Pētersons mikroblogošanas vietnē "Twitter" izteica savu viedokli.

Pirmais pusfināla vakarā uzstājās Artūrs Hatti ar skaņdarbu "Love Vibes".

Otrā uzstājās Alise Haijima ar dziesmu "Tricky".

Trešie uzstājās "INSPO" ar dziesmu "Sway".

Ar ceturto kārtas numuru uzstājās Toms Kalderauskis ar skaņdarbu "When It All Falls".

Piektā uzstājās Katrine Miller ar dziesmu "Beaten Down".

Justs ar dziesmu "Strangers" uzstājās sestais.

Kā septītā dalībniece uzstājās Adriana Miglāne ar "Like I Wanna".

Astotie uz skatuves kāpa "24. Avēnija" ar kompozīciju "You Said".

Markus Riva ar dziesmu "Forever" uz skatuves kāpa ar devīto kārtas numuru.

Ar desmito kārtas numuru uzstājas dziedātāja AVÉI ar skaņdarbu "Let Me Go".

Kā 11. uz skatuves kāpa Patrisha ar dziesmu "Hush".

12. bija RAUM ar skaņdarbu "Fake Love".

Ar 13. kārtas numuru pusfināla vakarā uzstājās Luīze ar dziesmu "You To Hold Me".

Pusfināla vakaru noslēdza grupa "Sudden Lights" ar skaņdarbu "Aijā".

Atgādinām, ka pēc pirmā pusfināla kļuva zināms, ka finālam kvalificējas: Markus Riva ar dziesmu "Forever", Alise Haijima ar dziesmu "Tricky", "24. Avēnija" ar kompozīciju "You Said", RAUM ar skaņdarbu "Fake Love", AVÉI ar skaņdarbu "Let Me Go", Toms Kalderauskis ar skaņdarbu "When It All Falls", Artūrs Hatti ar skaņdarbu "Love Vibes", "Sudden Lights" ar skaņdarbu "Aijā", Patrisha ar dziesmu "Hush", Luīze ar dziesmu "You To Hold Me".

Konkursa uzvarētājs, kuru noteiks žūrija un skatītāji fināla balsojumā 11. februārī, iegūs iespēju maijā pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Liverpūlē, Lielbritānijā.

Dziesmu un izpildītāju iekļūšanu konkursa “Supernova” pusfinālā noteica LTV izvēlētā žūrija, kurā ir Latvijas mūzikas industrijas, pasākumu jomas un televīzijas pārstāvji, kā arī ārvalstu profesionāļi. Drošības apsvērumu dēļ arī šogad LTV žūrijas pārstāvju vārdus atklās tikai pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa maijā.

Eirovīzijas finālā 2022. gada 14. maijā uzvarēja Ukrainas pārstāvji “Kalush Orchestra” ar dziesmu “Стефанія”, tomēr Eiropas Raidsabiedrību savienība (EBU) lēma 2023. gada konkursa rīkošanu Ukrainas vārdā uzticēt Lielbritānijai.

Uz augšu