Reinis Jaunais publicē video dziesmai ''Ir un nav'' no drīzumā gaidāmā albuma

TVNET
Foto: Laima Jaunā

Reinis Jaunais, kurš līdz šim vairāk pazīstams kā instrumentālas mūzikas autors, publicējis video dziesmai ''Ir un nav''. Dziesmas vārdu autore ir Nora Jakovela (ex Grēniņa), un šis dzejolis iekļauts viņas krājumā ''Tu sauci mani vārdā upju līnijās''.

Ar video filmēšanu saistīts piedzīvojums, kuru mūziķis apraksta šādi: ''Video filmēts Itālijā mūsu pavasara Eiropas koncerttūres laikā. Pēc filmēšanas gājām atpakaļ uz busiņu, kas pagājušā gada laikā teju pusgadu kļuva mūsu mājas.

Kad ieradāmies stāvvietā, pārsteigti ieraudzījām, ka busiņam bija izdauzīts sāna stikls. Mūsu prombūtnes laikā tajā nelūgti viesojās zaglis. Laimīgas sakritības rezultātā nekas ļoti dārgs netika nozagts, jo datoriem bija uzmesta virsū netīrā veļa, bet mūzikas instrumentus bijām paslēpuši.

Zagli laikam kaut kas gaišajā dienas laikā laimīgi bija iztraucējis. Taču koncerttūri nācās turpināt bez sānstikla, jo līdz jaunam bija jāgaida divas nedēļas.'' Arī rudenī Reinis Jaunais izbrauca triju mēnešu koncerttūrē, bet pēc tam ziemas mēnešos sniedza koncertus Jaunzēlandē, Austrālijā un Lielbritānijā.

Dziesma ''Ir un nav'' ir pirmais singls no Reiņa Jaunā drīzumā gaidāmā albuma ''Vārdi'', kurš klausītājiem tiks nodots pavasarī. Albumā ''Vārdi'' tiks apkopotas dziesmas ar dažādu autoru dzeju.

Dziesmas skaņu apstrādi veicis Kaspars Bārbals studijā “Lauska”. Ar čella skaņām un papildvokālu to papildinājusi Erna Daugaviete. Video filmējusi un montējusi Laima Jaunā. Drīzumā tiks izziņoto koncerti Latvijā, par kuriem informācija būs atrodama mājas lapā www.reinisjaunais.com.

Nepalaid garām!

Uz augšu