Krūmiņš un Didrihsone rādīs savu dzīvi šovā "Slavenības. Bez filtra"

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

22. augustā pie STV Pirmā! skatītājiem nonāks realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunā sezona, kur piedalīsies arī Latvijas “Hjū Hefners” Jūlijs Krūmiņš un uzņēmēja, influencere Elīna Didrihsone.

Nav noslēpums, ka ikviens ir aizdomājies: kas man būtu nepieciešams, lai vadītu veiksmīgu uzņēmumu? Realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra” ikvienam skatītājam ļaus ielūkoties uzņēmējas, influenceres Elīnas Didrihsones dzīvē. Skatītājiem būs interesanti uzzināt jaunus faktus, jo viņa atzīst, ka par daudzām tēmām nemaz tik atklāti nav runājusi.

“Es nekad padziļināti niansēs neesmu runājusi par skolu un bērnību, par ko šova laikā runāšu. Es neesmu nekur plaši izrunājusies par vizuālajām pārmaiņām, kas man pašai likās interesanti no pirmajām sērijām, ko esam iefilmējuši. Līdz asarām mani aizkustināja jautājums par vecvecākiem, kurus šova laikā atcerēšos,” saka Didrihsone.

Viņa apzinās, ka daudzu cilvēku acīs ir izveidojies tēls, kāda Elīna varētu būt, taču, filmējoties šovā, viņai ir skaidrs, ka tik atklāti un personīgi par viņu zina vien retais: “Mēs saknē aizskārām tēmas, kuras netika runātas, kā, piemēram, skolas gaitas. Un es tikai tagad psiholoģiski apzinos, ka skola ir tā vieta, kur tu izveidojies kā personība. Nenoliedzami, runāsim arī par laulību, kur tas viss sākās.”

Paralēli Elīnas dzīves līkločiem katru ceturtdienu skatītājiem būs iespēja iepazīties ar vienu no devītās sezonas  spilgtākajiem dalībniekiem - Latvijas “Hjū Hefneru”, miljonāru Jūliju Krūmiņu, kurš par dalību šovā ir saviļņots, jo beidzot ikviens varēs ielūkoties viņa ikdienas gaitās, iepazīties ar viņu kā personību un iedvesmoties no pieredzes bagātā mūža, kas viņam ir bijis raibs.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu