Rīgā rokmūzikas mākslinieku Grandson iesildīs igauņi "Around The Sun"

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes.

Kļuvis zināms, ka Baltijas koncertos, tai skaitā Rīgā, rokmūzikas mākslinieku Grandson iesildīs igauņu apvienība “Around The Sun”. Kā jau iepriekš izziņots, mūziķis grandson pirmo reizi Latvijā viesosies jau 19. oktobrī, koncertzālē Palladium. Biļetes uz koncertu pieejamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un tiešsaistē.

“Around The Sun” sevi raksturo kā indīroka grupu no Tallinas, kam patīk eksperimentēt ar elektroniku, bet nevairās arī no klasiskiem ģitāras efektiem. Dibināta 2016.gadā un atpazīstamību sākusi iegūt, spēlējot ielās, kā arī piedaloties dažādos muzikālos konkursos un festivālos. Piemēram, Igaunijas ilggadējā jauno izpildītāju un grupu konkursā “Noortebänd”, “Eesti Laul 2019” (Igaunijas Eirovīzijas atlase), Tallinn Music Week u.c.

Grupas muzikālā vizītkarte ir īpaša atmosfēra un siltums, kas raisa cilvēkos pozitīvas emocijas. “Around The Sun” sadarbojas ar dažādiem vokālistiem, rada kopīgas dziesmas un projektus. Šoreiz viņiem pievienosies igauņu dziedātāja Inga Tislara, lai kopīgi iekarotu visas Baltijas skatuves un klausītāju sirdis.

Grandson savā daiļradē apvieno blūza un hārdroka ģitāras smeldzi, hiphopa ietekmētus bītus, elektroniskās mūzikas producēšanu ar dziesmu tekstiem, kas iedziļinās atkarībās, garīgās veselības problēmās un ikdienas dzīves problemātikā.

Grandson jaunākais albums “I Love You, I'm Trying” nāca klajā 5. maijā un par to mūziķis saka: "Es gleznoju sevis paša intīmo portretu – tādu kādu pazīstu. Aptverot tādas tēmas, kā paškaitējums, ģimenes trauma, dzīves uz ceļa slēptās puses un daudzas citas. Šis ir albums, kuru vajadzēja manos 16 gados. Albums, kuru baidījos sarakstīt un albums, kuru fani pelnījuši dzirdēt.

Galvenokārt tas ir albums, kurā es saskaros ar būtisku jautājumu: vai es spēju tikt galā ar izmaiņām, ko dzīve man uzliek, un ja tas ir viss, kas dzīvē ir, vai ar to pietiks laimei?"

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu