Grupa “bet bet” uzstāda personīgo rekordu izpārdoto koncertu skaitā

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

Personīgo rekordu uzstādījusi grupa “bet bet”, kura salīdzinoši nesen pārsteidza daudzus nozares profesionāļus, izsludinot deviņus koncertus pēc kārtas no 15. līdz 27. decembrim vienā koncertzālē – “Ulbrokas pērlē”. Grupas vairāk nekā 30 gadus ilgā skatuves pieredze un paprāvais fanu pulks darījis savu – pieci no koncertiem ir jau pilnībā izpārdoti, bet uz atlikušajiem četriem biļetes kūst ātri.

Tāpēc grupa nolēmusi izsludināt arī desmito koncertu, kurš notiks 26. decembrī plkst. 17:00 un biļetes jau ir pārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un tīmeklī.

Gaidāmajos grupas Ziemassvētku koncertos skanēs tādi sezonas hiti kā “Nakts”, “Circenīša Ziemassvētki”, “Ticot, mīlot un gaidot”, “Eglīte”, “Ziemassvētki”, “Burvīga nakts”, “Zelta laiks”, “Vēl viens gads ir beidzies”. Tāpat tiks izspēlētas dziesmas no grupas zelta repertuāra kā arī vairāki sen neatskaņoti sacerējumi. Visu dziesmu aranžējumi veidoti no jauna un priekšnesumus papildinās video projekcijas.

Jau iepriekš ziņots, ka koncertu īpašais viesis būs Rīgas Doma kora skolas 1. klases audzēknis un bērnu vokālās grupas “Dzeguzīte” dalībnieks Georgs Rukmanis-Počs, kurš pavisam nesen visus pārsteidza ar dziesmu “Gliemezītis” un uzstāšanos LTV1 “Rīta Panorāmā”. Kopā ar “bet bet” viņš piedalīsies dziesmā “Eglīte”.

Ar šo pašu Ainara Virgas un Guntara Rača dziesmu Georgs nupat plūcis Grand Prix laurus arī Latvijas jauno vokālistu konkursā “Gaismas dziesmas Kandavā”. Šajā vasarā Georgs guva uzvaru arī jauno vokālistu konkursā “Zelta balss” Ādažos, kur viņu ievēroja žūrijas loceklis un grupas “bet bet” bundzinieks Guntars Račs. Tā arī aizsākās sadarbība ar jauno talantu un viņa atsaucīgajiem vecākiem.

Grupa "bet bet" ar jauno kolēģi Georgu Rukmani-Poču.
Grupa "bet bet" ar jauno kolēģi Georgu Rukmani-Poču. Foto: Publicitātes foto

Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties grupas 60 dziesmu nošu grāmatu, grupas CD albumus, populārākās Guntara Rača dzejoļu grāmatas no sērijas “365”, arī autora Ziemassvētku dzejoļu grāmatiņu “Reiz Ziemassvētkos” un pavisam nesen klajā nākušo Ziemassvētku dziesmu un dzejoļu “Zelta izlasi” ar klasiskiem Poruka, Raiņa, Ziemeļnieka, Ziedoņa un Vācieša dzejoļiem, tautasdziesmām, skaitāmpantiem un dziesmu vārdiem.

"bet bet" koncertē Ādažos šīgada oktobrī. 
"bet bet" koncertē Ādažos šīgada oktobrī. Foto: Publicitātes foto

Īpaši koncertiem par godu, atkal būs pieejams visu laiku pieprasītākais grupas Ziemassvētku CD albums “Burvīga nakts”, kas daudzus gadus nebija pieejams un kas ieskaņots kopā ar Jāzepa Mediņa Mūzikas skolas zēnu kori un kurā atrodama Ziemassvētku laika pasaules klasika un oriģināldziesmas, daudzas no kurām izskanēs arī “Ulbrokas pērlē”. Iespējami arī autogrāfi.

Koncerta norises vietā darbosies kafejnīca, organizētāji piebilst, ka pie koncertzāles ir ērta un ietilpīga bezmaksas autostāvvieta.

Grupas “bet bet” dalībnieki joprojām ir: Zigfrīds Muktupāvels (vijole, klavieres, ģitāra, balss), Guntars Račs (sitamie instrumenti, balss), Uģis Tirzītis (ģitāra, balss) Andris Alviķis (bass, balss).

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu