Grupa “Laika Suns” izdod dziesmu no jaunā albuma un izsludina koncertu “Palladium”

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

Līdz ar šodien klajā nākušo dziesmu “Cerība mirst pēdējā” pilsētas roka grupa “Laika Suns” izsludina jaunā albuma “Imitācija” izdošanu maija sākumā. Notikums tiks atzīmēts ar grupas līdz šim lielāko koncertu koncertzālē “Palladium Rīga” 24. maijā.

Pilsētas roka grupa “Laika Suns” izziņo jaunu albumu “Imitācija” un 24. maijā aicina uz savu līdz šim vērienīgāko koncertu koncertzālē “Palladium”. Kā to raksturo pati grupa, tas būs “augstsprieguma enerģijas uzlādēts vakars pilsētas sirdī”, kurā līdzās maijā gaidāmā jaunā albuma pirmatskaņojumam izskanēs arī klausītāju iemīļotie hiti “Pavasari”, “Dažas no meitenēm”, ”Atceries Rīgu vasaras naktīs”, “Sitīsim logus” un citi. Koncertā gaidāmi arī īpašie viesi…

Par jauno albumu stāsta grupas līderis Arnis Račinskis:

“Mūsu laiku un vietu piedzīvoju kā ekskursiju, kurai pusceļā pazudis kā gids, tā karte, un nav arī nekādu skaidru norāžu virzienam. Šo albumu personīgi jūtu kā glābiņu, un tā ieraksta process pavisam burtiski kļuva par eksistences materializāciju – kā tāds vietas un laikmeta "selfijs" caur “Laika Suns” filtru.”

Grupa “Laika Suns” dibināta 2013. gadā, un tajā apvienojušies Arnis Račinskis, Elvijs Pārpucis, Jānis Burmeisters un Kārlis Josts. Grupas “Laika Suns” mūzika top, iedvesmu smeļoties kā šodienas lielpilsētu ritmos, tā arī ģitārmūzikas zelta laikmetos, kas spilgti apliecinās jaudīgajās un enerģiskajās uzstāšanās reizēs.

Grupas “Laika Suns” kontā līdz šim ir trīs albumi, sasniegtas radio topu virsotnes, vairākas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas nominācijas, tajā skaitā prestižās “Austras balvas” nominācija.

Pirmās biļetes uz grupas “Laika Suns” koncertu 24.maijā koncertzālē “Palladium Rīga” iegādājamas “Biļešu servisa” mājas lapā un kasēs.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu