Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Riga Reggae» publicē Eirovīzijas dziesmas latvisko versiju

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Apvienība «Riga Reggae» publicējusi savas konkursa «Supernova 2018» dziesmas «Stop the War U2» latvisko versiju jeb skaņdarbu «Mostieties». «Dziesma ir veltījums mūsu mazajai dzimtenei lielajā jubilejā, veltījums tiem, kas mūsu dzimteni cēluši, darījuši stipru un taisnīgu, Latvijas vārdu un godu nesuši pasaulē,» skaidro dziesmas idejas autors Horens Stalbe.

Mūziķi cer, ka skaņdarbs kalpos par pieminekli visiem, kas cīnījušies, bet nav sagaidījuši šo dienu, tāpat visiem, kas izkaisīti plašajā pasaulē. «Mostieties, celieties, kritušie! Mums vajadzīgas jūsu gaišās domas, taisnīgums un iedvesma, lai mūsu nāciju lielu un stipru darītu, lai nāciju vienotu, ne šķeltu,» tā Stalbe, savulaik populārās grupas «F..k Art» dalībnieks.

Arī «Mostieties» versijai tapis videoklips. To, tāpat kā dziesmas versijām angļu un krievu valodā, veidojis multimākslinieks Ēriks Saksons. Īpašu paldies mūziķi saka režisoram Aigaram Graubam, kurš devis iespēju klipā izmantot kadrus no kinofilmas «Rīgas sargi».

Ar dziesmas oriģinālo versiju angļu valodā grupa jau 10. februārī kāps uz Supernova 2018 pusfināla skatuves Rīgas kinostudijā, lai cīnītos par vienu no divām biļetēm uz konkursa finālu. Mūziķi aicina ikvienu nepalikt malā un izdarīt savu izvēli. «Mūsu zobens ir vārdi, ko runājam, karogs dziesmas, ko dziedam. Uzsmaidiet pasaulei, un pasaulei uzsmaidīs jums,» pārliecināts Stalbe.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu