Lietuvā uzstāsies «Queen» un Adams Lamberts

TVNET
Lietuvā uzstāsies «Queen» un Adams Lamberts
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

17. novembrī Kauņas Žalgira arēnā Lietuvā ar jaunu šovu uzstāsies viena no slavenākajām rokmūzikas apvienībām «Queen» un Adams Lamberts (Adam Lambert). Jaunajā koncertturnejā tiks izmantots iespaidīgs, jauns skatuves dizains, un tas būs mūziķu vienīgais koncerts Baltijā. Braiens Mejs (Brian May) stāsta presei: «Tas ir tuvākais, ko jebkad baudīsiet no «Queen», gluži kā vecajos labajos laikos». «Queen» oriģinālā sastāva dalībniekiem uz skatuves pievienosies Adams Lamberts.

«Queen» iespaidīgā karjera ilgst vairāk nekā 40 gadus. Simtiem miljonu pārdotu albumu, neskaitāmi apbalvojumi, daudzi Nr. 1 ieraksti četru gadu desmitu garumā - tas viss apliecina «Queen» nozīmi un statusu rokmūzikas vēsturē. Neraugoties uz traģisko vokālista Fredija Merkūrija (Freddie Mercury) zaudējumu, «Queen» joprojām ir viena no mīlētākajām grupām, un talantīgais Adams Lamberts jau vairāku gadu garumā izcili pilda «Queen» solista pienākumus.

«Queen» un Adams Lamberts pirmoreiz spēkus apvienoja 2009. gadā, šova «American Idol» finālā, kam sekoja uzstāšanās MTV Eiropas mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā. 2012. un 2013. gadā apvienība sniedza vairākus lielus koncertus, pēc tam dodoties kopīgā turnejā pa ASV. Gada noslēgumā «Queen» un Adams Lamberts sniedza fantastisku šovu Londonā, ikoniskā «Big Ben» pakājē. «BBC One» TV translēto tiešraidi noskatījās vairāk nekā 12 miljonu skatītāju.

Uzstāšanās Brazīlijā pirms diviem gadiem, festivāla «Rock in Rio» atklāšanā, iezīmēja savdabīgu 30 gadu jubileju, jo 1985. gadā «Queen» koncertēja Riodežaneiro pat divreiz - festivāla atklāšanā un noslēgumā, kopā pulcējot rekordlielu - vairāk nekā 500 000 apmeklētāju skaitu. Šodien «Queen» un Adama Lamberta apvienība var lepoties ar izpārdotiem koncertiem visā pasaulē. Koncertā Lietuvā klātesošie varēs baudīt «We Will Rock You», «I Want To Break Free», «Under Pressure», «Bohemian Rhapsody», «We Are The Champions» un daudzus citus «Queen» hitus.

Biļetes uz koncertu «Biļešu servisa» kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu