Viens no diskusijas dalībniekiem, M. Mielavs, vēlējās uzsvērt to, ka jebkurā mākslas, kultūras vai radošā projektā ir svarīgs finansiālais aspekts:
Nav arī tik svarīgs pats radošums, cik ļoti spēja kaut ko izveidot. Ja mēs vēlamies šādu kvartālu attīstību, pie tā ir jāstrādā ar biznesa domāšanu. Veidot attiecības starp «māksliniekiem» un starp investoriem ir pacietīgs un ilgs process, kurā uzticība veidojas pamazām.»
«Skaidrs, ka mums nav tādu radošo kvartālu, kādi ir Londonā vai Ņujorkā. Bet ko mēs varam gribēt, ja esam tikai ceļa sākumā! Latvieši ir ļoti kulturāla tauta, kas ļoti mīl un atbalsta kultūru, tāpēc mums nav par ko baidīties, viss notiks. Mēs vēlamies jaunos un radošos talantus iedrošināt un palīdzēt,» skaidroja K. Jaunupe, kuru papildināja K. Lielgalvis: «Jā, jaunieši ir nākotne, taču jauniešiem nav naudas. Problēma ir pat ne tik ļoti tajā, ka nav naudas, bet drīzāk nav komunikācijas. Visiem ir idejas, visiem ir projekti, taču pie realizācijas procesa viss apstājas, jo trūkst finansējuma. Tāpēc ir jāsadarbojas kopā un jāpieiet tam no racionālās puses, jo beigu beigās tas finansējums vienmēr kaut kur atrodas. Ir veidi, kā to atrast, un šeit «vecajiem» ir lielāka pieredze. Nav jācenšas dumpīgi spītēties pretim, bet drīzāk veidot attiecības, kas būvētas uz uzticību. Jauniešiem ir idejas, vecajiem ir nauda. Jāveido nākotne, kas balstīta uz attiecībām.»
Noslēdzot diskusiju, M. Mielavs iedrošināja klātesošos vairāk rīkoties, jo «ir domātāji un ir darītāji. Radošs var būt katrs muļķis, kas matus sataisījis uz vienu pusi, bet svarīgi ir jūsu ideju novest līdz realizācijai. Pasaule un Rīga attīstīsies tikai no darīšanas, tāpēc ir svarīgi, ka no šādiem kvartāliem rodas ne tikai idejas, bet arī projekti.»