Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Fono Cēsis» atgriežas pils parkā un papildina grupu sarakstu

TVNET
«Fono Cēsis» atgriežas pils parkā un papildina grupu sarakstu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Brīvdabas mūzikas festivāls «Fono Cēsis», kas norisināsies «Cēsis 811» svinību laikā 21. un 22. jūlijā, pēc gada pārtraukuma atkal atgriežas pils parkā. Tāpat festivāla organizatori nosauc grupas, kas papildinās pirmo pasākuma vakaru. Sagaidāms, ka «Fono Cēsis» 21. jūlijā sāks skanēt pulksten 19, pulcējot tādas grupas kā «Doni Tondo», «Indygo», «Bandmaster», «Franco Franco», kā arī festivāla galvenos viesus – pazīstamāko Igaunijas apvienību «Ewert and the Two Dragons».

Pēc koncerta līdz četriem rītā galveno skatuvi pārņems dīdžejs Toms Grēviņš. Organizatori vērš uzmanību, ka pirmās dienas programmā ir gaidāmi papildinājumi, norādot, ka abu dienu garumā uzstāsies vismaz 16 grupas. Pasākuma programmas direktors Marts Sildniks apstiprina, ka festivāls šogad atgriežas Cēsu pils parkā: «Līdz šim «Fono Cēsis» rīkošanai esam izmēģinājuši trīs lokācijas vietas, taču jāsaka, ka pilsētas parks noteikti glabā visas labākās Cēsu īpašības un tēlu, tāpēc būsim priecīgi skatuvi atkal novietot vēsturisko drupu pakājē gluži kā 2015. gadā.»

Jau vēstīts, ka, tāpat kā iepriekš, arī šogad «Fono Cēsis», sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls. Festivāls norisināsies ceturto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla «Fonofest» tradīciju. Starp iepriekšējo gadu pazīstamākajiem māksliniekiem ierindojas tādas pašmāju apvienības kā «Pērkons» un «Skyforger», gan arī britu folkroka zvaigzne Frenks Tērners.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu