Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgā «black metal» pārstāvji no ASV «Ghost Bath»

TVNET
Rīgā «black metal» pārstāvji no ASV «Ghost Bath»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
«Ghost Bath»
«Ghost Bath» Foto: Publicitātes foto

Trešdien, 31. maijā «Nabaklab» uzstāsies mūsdienīgā «black metal» pārstāvji no ASV «Ghost Bath», Vācijas «Heretoir» un pašmāju «Eschatos» .

Ekstrēmālie post-black metālisti «Ghost Bath» savu darbību sāka 2012. gadā ar pašu izdomātiem biogrāfijas datiem, minot, ka grupas dzimtā zeme ir Ķīna, arī albumu noformējumos izmantojot hieroglifus, bet 2015. gadā intervijā «Noisey» žurnālistiem, grupa atklāja, ka nāk no ASV.

Šī kombinācijā komplektā ar muzikāli spilgtu depressive black metal skanējumu, ko varētu salīdzinār ar grupu «Agalloch» un «Darkthrone» iespaidotu, nebūt nenāca par sliktu atpazīstamībai, jo grupa var lepoties ar līgumu ar slaveno ierakstu leiblu «Nuclear Blast».

Neskatoties uz samērā īso vēsturi, «Ghost Bath» muzikālajā daiļradē izdoti jau trīs pilni albumi, «Funeral» (2014) , «Moonlover» (2015) un pēdējāis no tiem – «Starmourner» – šogad.

Par godu jaunajam albumam grupa dodas iespaidīgā Eiropas turnejā, uz skatuves spēlējot kopā gan ar leģendārajiem «Katatonia», gan kopā ar citām mūsdienīgā melnmetāla grupām kā «Heretoir» un «King Apathy».

Tumšās mūzikas cienītāju vidū, grupa viennozīmīgi izraisījusi diskusijas – vieni to atzīst par ļoti labu esam, citi dēvē par hipster black metal. Grupa Rīgā spēlēs pirmo reizi.

Kopā ar «Ghost Bath» Rīgā piestās arī vācu depresīvie post-black metālisti «Heretoir» . Radušies jau 2006. gadā kā akustisks projekts, kas evolucionējot integrēja sevī black metal agresivitāti un post-rock melanholiju. Kā jau nojaušams, šāda kombinācija neapšaubāmi ir interesanta un šoreiz noteikti arī kvalitatīva. Bagāžā viens EP, divi spliti un divi pilnmetrāžas albumi, no kuriem svaigākais «The Circle» izdots 2017. gadā.

Pašmāju grupa «Eschatos» zinātāju aprindās ir vairāk, kā zināma – jaudīgs melnmetāls ar ugunīgo solisti Kristiānu priekšgalā, citās grupās bagātīgi rūdītiem vīriem pie instrumentiem. Kopš aizsākuma 2012. gadā izdevuši divus albumus, pēdējais no tiem «The Grand Noir» izdots 2015. gadā, bet nupat piedzīvojis pārizdevumu vinila formātā amerikāņu «Flesh Vessel» izdevniecības gādībā.

Koncerta sākums 20.00.

www.ticketshop.lv

www.facebook.com

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu