Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«STandART» jūnija sākumā izdod jaunu albumu

TVNET
«STandART» jūnija sākumā izdod jaunu albumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
STandART
STandART Foto: Kristīne Auniņa

Jūnija sākumā nāks klajā grupas «STandART» trešais albums «Jūrasputnu mistērijas» (Mysteries Of The Seabirds) izdevniecības «Naba Music / Melo Records» paspārnē.

Albums tapis laikā no 2013. līdz 2017. gadam. To veidojuši: Kalvis Kluburs, Mārtiņš Links un draugi. Albumu palīdzējuši veidot Sandris Savickis («Starring Two», Jūrmala), Kaspars Tobis («7 Synths», Sigulda) un Kaspars Bārbals (studija «Lauska», Rīga).

Grupa izveidota 2002. gadā Jelgavā un līdz šim izdevusi divus albumus «Australia» (2007) un «Autumn News» (2009), kā arī virkni maksisinglu. Jaunajā albumā iekļauti jau iepriekš publicētie singli – «Drudzis», «Zem kaķa spalvas krāsas debesīm», «Jāņugunis» un «Bez miega zirgi» no izlases «Strāvoklis». Grupa laidusi klajā arī jaunu singlu «Rūnas», kas lejuplādējams par brīvu vai apmaiņā pret ziedojumu grupas Bandcamp vietnē.

Jaunais albums ieturēts tumši atmosfēriskās synthfolk noskaņās, veidots gandrīz kā pasaka vai skaņu celiņš grāmatai – norvēģu rakstnieka Knuta Hamsuna romānam «Mistērijas» (1892) – un pašu pārgājieniem vasaras naktīs gar jūru.

Ar jaunajām dziesmām grupa iepazīstinās albuma prezentācijas koncertos:

1. jūnijā – klubā «Nabaklab», Rīgā

3. jūnijā – mākslas telpā «Mala», Cēsīs.

Tās būs pirmās STandART uzstāšanās pēc četru gadu pauzes, un grupas sastāvā uz skatuves kāps Kalvis un Mārtiņš. Kā viesi abos pasākumos piedalīsies grupa «Marta migla».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu