Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Klāt Liepājas vasaras sezonas atklāšanas svētki

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Sniedzot iespēju ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim ielūkoties Liepājas izklaides, tūrisma un ražošanas uzņēmumu ikdienas darbā un iepazīt nezināmo, 13. maijā norisināsies Liepājas vasaras sezonas atklāšanas svētki - šajā dienā durvis vērs vairāk nekā 40 Liepājas vietas. Pasākums tiks atklāts plkst. 18 pie koncertzāles «Lielais dzintars», bet diena noslēgsies ar koncertiem pludmalē, restorānos, kafejnīcās un citās pilsētas atpūtas un izklaides vietās. Pie koncertzāles starts tiks dots arī tradicionālajam, nu jau 8. tvīda retro velobraucienam.

Kopumā vasaras sezonas atklāšanas svētkos pieteikušies vairāk nekā 40 Liepājas uzņēmumi, mākslinieku saloni, restorāni, kafejnīcas, veikaliņi, kā arī aktīvās atpūtas, sporta un kultūras pasākumu norises vietas. 13. maija vakarā ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim būs iespēja palūkoties dažādu produktu tapšanas un pakalpojumu sniegšanas procesos, kā arī redzēt vietas, kas ikdienā ne visiem ir pieejamas apskatei. Lai padarītu apmeklētāju vakaru interesantāku, pieteikušies svētku dalībnieki būs parūpējušās par interesantām aktivitātēm, demonstrējumiem un norisēm.

Pasākuma dalībnieki atrodas trīs dažādos maršrutos: pilsētas centrā, Jaunliepājā un Karostā. Pasākuma viesi ir aicināti izvēlēties jebkuru sev interesējošo vietu jebkurā sev tīkamā un ērtā maršrutā un doties iepazīt pilsētu. Katram maršrutam ir piešķirta individuāla uzlīme: sakrājot trīs uzlīmes no visiem trīs maršrutiem, būs iespēja iegūt simbolisku balvu - kādu no Liepājas pilsētas suvenīriem.

Plkst. 18 pie koncertzāles «Lielais dzintars» starts tiks dots arī Tvīda retro velobraucienam, kura maršruts šogad vīsies cauri pilsētas centram: koncertzāle «Lielais dzintars» - Promenāde - Celtnieku iela - Laivinieku iela - Uliha iela - Roņu iela - Zvejnieku aleja - Hika iela - Jūrmalas iela - Dzintaru iela - Peldu iela - Alejas iela - Jūrmalas iela - Ezera iela - Ganību iela - K.Ukstiņa iela - Apšu iela-Kungu iela - Zivju iela - Graudu iela - Jūras iela - koncertzāle «Lielais dzintars».

Krāšņi tērptos retro velobrauciena dalībniekus varēs vērot un atbalstīt nepilnu stundu garajā braucienā. Pieteikties velobraucienam var šeit:

Piesakies tvīda braucienam

Vairāk informācijas par 8. Tvīda retro velobraucienu uzzini www.liepaja.travel un LiepājaTravel sociālo tīklu profilos.

Vakara noslēgums ar muzikāliem priekšnesumiem un koncertiem norisināsies dažādās Liepājas atpūtas un izklaides vietās, restorānos, kafejnīcās un klubos sākot no plkst. 20.

Lai ikviens liepājnieks un pilsētas viesis ērtāk varētu aplūkot durvis atvērušās Liepājas vietas, ir radīta īpaša maršruta karte, kurā ir apkopoti visi objekti. Maršruta karte vienlaicīgi ir arī pasākuma programma, kas sniegs detalizētu informāciju par plānotajām aktivitātēm un to norises laikiem.

Maršruta kartes būs pieejamas ikvienam iedzīvotājam un pilsētas viesim - tās būs izvietotas Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Liepājas Latviešu biedrības namā, koncertzālē «Lielais dzintars», Liepājas Olimpiskajā centrā un Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas ēkā, kā arī atrodamas mājaslapās www.liepaja.travel un www.liepaja.lv, pašvaldības un Liepāja Travel sociālo tīklu profilos un saņemamas 13.maija pasākumā uz vietas.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu