Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Noskaties, kā TVNET un grupa «Olas» krāso Lieldienu olas

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Lieldienas jau teju ir klāt, tādēļ TVNET aicināja grupu «OLAS» kopīgi krāsot Lieldienu olas, kā arī parunāt par grupas debijas albumu «IR KLĀT» un reģionālo koncerttūri «Vai tu esi gatavs?», kas norisināsies kopumā deviņās Latvijas pilsētās no 21. aprīļa līdz 19. maijam un noslēgsies ar lielkoncertu koncertzālē «Palladium» 26. maijā Rīgā. Ar olu krāsošanu mums palīdzēja Māris Astičs, restorāna «Ferma» pavārs. Lai noskaidrotu, kā ar dabīgiem izejmateriāliem ātri nokrāsot krāsainas olas, kā tas izdevās grupas puišiem Žanim un Arvim, skaties video!

«OLAS» debijas albums «IR KLĀT» Lieldienās būs pieejams gan fiziski izdotā CD versijā, gan digitāli un vēlāk nonāks arī straumēšanas servisos. Albumā būs 14 prikolrepa kompozīcijas, kas tapušas no apvienības pirmsākumiem līdz pat šā gada pavasarim, tostarp populārākie singli «Daudz naudas», «Dzīvoju pie mammas», «Priekšnieku nav», «Keep calm like Kristaps Porzingis», «Prezidents» pied. Renārs Zeltiņš, kā arī 8.martā izdotais singls «Policists» pied. Nikolais Puzikovs un vairākas vēl līdz šim nedzirdētas dziesmas.

Koncerttūrē apvienībai pievienosies jaunais un daudzsološais DJ Guestino, kas iesildīs publiku pirms koncertiem. Dažos no tūres koncertiem uz skatuves līdzās abiem «OLAS» dalībniekiem kāps arī dziedošais policists Nikolajs Puzikovs. 6.maijā Ventspilī teātra namā «Jūras vārti» notiks vienīgais tūres dienas pasākums, kuru būs iespēja apmeklēt bez vecuma ierobežojuma. Pēcāk «Jūras vārtos» notiks vakara koncerts un nakts ballīte. Savukārt 13.maijā Liepājā notiks grandioza pludmales sezonas atklāšanas ballīte pludmales bārā «Red Sun Buffet». Noslēguma koncerta programmā «Palladium Riga» piedalīsies īpašie viesi, kas tiks paziņoti, tuvojoties koncertam, paredzētas arī aktivitātes no sadarbības partneriem.

Hiphopa apvienība «OLAS» radusies kā humora projekts pirms trīs gadiem, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un apvienības «Kreisais krasts» biedram Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā «OLAS» sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. Šobrīd apvienības Youtube videoklipu skatījumi kopumā pārsniedzot 20 miljonus. Arī Instagram sekotāju skaits katram dalībniekam ir iespaidīgs: Reikam vairāk nekā 50 tūkstoši un Žanim 40 tūkstoši. Līdz šim «Olas» priecējuši fanus vien ar atsevišķiem singliem, videoklipiem, kā arī koncertos. Šajā pavasarī beidzot klajā nāks debijas albums.

«VAI TU ESI GATAVS?» koncerttūres datumi

21.04. Daugavpils, naktsklubs «Queen Club» | Viestura iela 53, Daugavpils

22.04. Valmiera, «Multiklubs» | Tirgus iela 5, Valmiera

28.04. Madona, «Smeceres krogs» |Madonas novada Mārcienas pagasts

04.05. Alūksne, klubs «Prelūdija» | Latgales iela 2, Alūksne

05.05. Ogre, klubs «Hauze» | Brīvības iela 1, Ogre

06.05. Ventspils, «Jūras Vārti» jaunā zāle | Karlīnes iela 40, Ventspils

12.05. Saldus, klubs «Muziķene» | Lielā iela 3, Saldus

13.05. Liepāja, pludmales bārs «Red Sun Buffet»

19.05. Jelgava, klubs «Jelgavas krekli» | Lielā ielā 19A, Jelgava

26.05. Rīga, koncertzāle «Palladium Riga» | Marijas iela 21

Kad olas ir nokrāsotas un Lieldienu olu kaujās visus esi pieveicis, tev noteikti noderēs kāda garda, bet vienkārša olu ēdienu recepte. Jau svētdien ziņu portālā TVNET skaties, kādus padomus restorāna «Ferma» pavārs Māris Astičs sniegs Arvim, Žanim un Danutai.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu