Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tapis iedvesmojošs apsveikums Latvijai dzimšanas dienā

TVNET
Tapis iedvesmojošs apsveikums Latvijai dzimšanas dienā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Jelgavas 4. vidusskolas audzēknis, 18 gadus vecais Mārtiņš Tomsons, kurš pagājušogad ieguva galveno balvu Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā konkursā par video «Tu esi Latvija», radījis jaunu, iedvesmojošu video īsfilmu, ko velta Latvijai dzimšanas dienā. Klipā redzami vairāki pazīstami kultūras, sporta, medicīnas un citu nozaru speciālisti, kas Latvijas vārdu nesuši pasaulē.

«Šajā video esmu uzrunājis cilvēkus, kuru darbs Latvijas labā ir ļoti liels un dižs. Viņu darbs runā pats par sevi. Mēs esam maza valsts, bet ļoti gudra un stipra. Mēs jūtam lielu spēku no savām saknēm. Varbūt mūsu spēks, enerģija, izturība un gudrība ir ierakstīta Lielvārdes jostas rakstos? Intervējot šos cilvēkus, es jutu viņiem apkārt tik daudz pozitīvas iedvesmas un gaismas,» tā par savu video raksta Mārtiņš.

«Mācītājs Gustavs Bergmanis pirms 200 gadiem ir teicis, ka Latvija nav bēdu ieleja, ka Latvija ir Paradīzes dārzs. Latvija ir bagāta zeme, tā ir bagāta ar savu skaistumu, ar briedumu, ar spējām, ar talantiem, ar varēšanu, ar gribēšanu. Dievs mums šo dārzu ir dāvājis, bet mums tas ir uzticēts, lai mēs to uzturētu, koptu un pilnveidotu. Bez darba tas nav iespējams. Visa pamatā ir darbs.

Ikviens mūsu mazais ikdienas darbiņš iestīgojas valsts lielajā darbā. Un tas rada mūsu Latviju skaistu, sakoptu, stipru un atpazīstamu visā pasaulē,»

viņš turpina.

«Es esmu lepns par savu tautu, par savu Latviju. Es zinu, ka tā var sasniegt ļoti daudz. Mēs visi kopā varam izdarīt lielus darbus. Uzdrīkstēsimies sapņot! Nebaidīsimies iznēsāt savas idejas sirdī! Brīvas Latvijas ideja arī eksistēja tikai pārdrošu dzejnieku sapņos. Neļausim nevienam nozagt savus sapņus! Mūsu zemes nākotne būs tik liela, cik lieli būs mūsu sapņi un darbi!»

Noskaties video!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu