Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgas izklaides vietas piedāvās plašas Jaunā gada sagaidīšanas iespējas

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: PantherMedia/Scanpix

2016.gadu, kas pēc ķīniešu kalendāra ir Ugunīgā pērtiķa gads, Rīgas izklaides vietas piedāvās sagaidīt dažādās noskaņās - gan piedaloties tematiskās ballēs, gan lustējoties līdz agram rītam dīdžeju mūzikas pavadījumā.

Restorānā «Koya», kas atrodas Andrejostā, pasākums «Leģendāra masku balle 2016» sāksies plkst.20, un tajā viesi aicināti kļūt par leģendāru personību dubultniekiem, piemēram, Šerloku Holmsu, Raini, Mariju Antuaneti, Briljanta rokas varoņiem vai ko citu. Pasākumā uzstāsies dziedātāja Marija Naumova, grupa «Big Al&The Jokers» ar solistu Aļģirdu Šuminski un dīdžejs Kārlis Krustojums.

Rīgas klubā «Coyote Fly» notiks «City of Dreams Show» šovs, kurā būs iespēja izdzīvot gan iespaidīgus pasaku un sapņu stāstus, gan murgus, gan nerātnas fantāzijas. Vakara šovus veidos vairāk nekā 30 dažādi animatori, dejotāji un pasaku tēli. Nakts kulminācija būs austrāliešu dziedātāja «Rudy» koncerts.

Bārs «Just» kā īpašos viesus šajā vakarā piedāvās grupu «Olas». Vakara programmā uzstāsies arī Katrīna Cīrule ar pavadošo grupu, populārais aktieris Mārtiņš Počs parūpēsies, lai vakars būtu pārsteigumiem un balvām pilns, bet iluzionists Edžus Kauķis parūpēsies par maģiskiem brīžiem. Visas nakts garumā bārā «Just» spēlēs rezidējošie dīdžeji «Mareks Lācis&Armands Keraynn» un «Emil Deo&Roons».

Kultūras bārā «Sapņi un kokteiļi» vakars sāksies no plkst.21, un vakara gaitā viesus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs grupa «Otra puse» un Mārtiņš Balodis, kā arī būs iespēja izliet savu laimi.

Latvijas 1.rokkafejnīcā tiks rīkots Jaunā gada sagaidīšanas pasākums «Roka pērles un dimanti Reiterna namā». Plkst.22.30 uz galvenās skatuves uzstāsies Atis Ieviņš un Jānis Čubars, bet pēc pusnakts savu uzstāšanos turpinās Atis Ieviņš un «The Rock Brothers». Starplaikos otrajā stāvā spēlēs dīdžejs «Pasaka» un pirmajā stāvā dejas ritmu noteiks dīdžejs «Dirty TRZ», bet Klavierbārā būs vislabākā karaoke no «Vēja brāļiem». Savukārt pirms pusnakts uz galvenās skatuves uzstāsies mūziķis Valters Frīdenbergs un Dāvis Ābrams, bet pēc pusnakts - «Coco Orchestra».

Vecrīgas klubs «Nabaklab» būs atvērts jau no plkst.17, bet pasākums sāksies plkst.21. «Nabaklab» gadumiju tradicionāli sagaidīs, svinētājiem piedāvājot plašu dīdžeju programmu vairākās kluba zālēs. Klubā spēlēs dīdžejs Horens, Kaspars Bindemanis, «mixmaster Raitis», «MagicZ», kā arī «Tanheizers», «Stereoglyph» un dīdžejs «Megafons».

Klubā «First Dacha» Andrejsalā gadu mijā uz skatuves uzstāsies tādi mākslinieki kā dīdžeji Fjodors Fomins un Deniss Rubļjovs, kā arī krievu populāra grupa «Picca» kopā ar latviešu grupu «Bermudu divstūris», savukārt «Četros baltos kreklos» Jaunā gada sagaidīšanas ballē spēlēs dīdžejs Andris Ozols, bet klubā «Depo» Jaunā gada ballīte tiks aizvadīta rokenrola stilā.

Rīgas elektroniskās deju mūzikas klubs «One One», Šarlotes ielā 18a, svinēs ne tikai Jaunā gada sagaidīšanu, bet arī kluba viena gada jubileju. Šajā dubulto svētku pasākumā pie dīdžeju pults darbosies «2Involved» no Lielbritānijas, «F Tee» no Lietuvas, «Taran&Lomov», Kaspars Kondrats, «Alex Ho» un Kriss Hovels. Pasākums Jaunā gada naktī sāksies vienos naktī un turpināsies līdz nākamās dienas vidum.

Jaunā gada sagaidīšanu piedāvā arī «Islande Hotel». Vienai personai saviesīgais pasākums izmaksās 80 eiro, un par to no plkst.19.30 viesi tiks sagaidīti ar dzērienu, būs iespēja mieloties ar svētku vakariņām pirmā stāva restorānā, bet plkst.23 viesi būs aicināti doties uz devītā stāva restorānu, kur spēlēs dzīvā mūzika un turpināsies Jaunā gada svinības.

Jauno gadu piedāvās sagaidīt arī «Albert Hotel» restorāns «Bestsellers», kur būs gan glāze dzirkstoša vīna, gan ēdieni, bet vakara gaitā par muzikālo fonu rūpēsies Annas Ušakovas Jaunā gada trio, izpildot pasaules hitu kaverversijas, savukārt viesnīcas 11.stāva «Star Lounge» bārā Jauno gadu varēs sagaidīt 30.gadu stilā.

Bagātīgu svētku galdu, glāzi dzēriena, mūziku, dejas un citus Jaunā gada pārsteigumus piedāvās viesnīcas «Radi un draugi» restorānā «Niklāvs», Mārstaļu ielā 1. Viesu ierašanās paredzēta no plkst.20.

Restorānā «Key to Riga», Doma laukumā 8a, Vecgada vakara muzikālā programma sāksies no plkst.20, kad viesiem uzstāsies senās mūzikas ansamblis «Ludus» ar renesanses muzikālo programmu. Turpinot tradīciju, ikvienam būs iespēja līdz plkst.23.30 izliet sev laimīti un zīlēt notikumus 2016.gadam. Savukārt pusnaktī varēs baudīt dzirkstošo vīnu un vērot svētku uguņošanu.

Restorānā «Moonshine», Kaļķu ielā 12, plkst.20 ar «Petersons Band» koncertu notiks svētku vakariņas, bet pusnaktī būs gaidāma svētku uguņošanas vērošana, savukārt pēc pusnakts ballēšanās turpināsies «Latvian Blues Band» spēlētās mūzikas pavadījumā.

Uz Jaunā gada sagaidīšanu ar plašu bezmaksas kultūras programmu un dažādām aktivitātēm aicinās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā. Tur svinības vadīs mūzikas eksperts un dīdžejs Toms Grēviņš - deju ritmus viņš sāks spēlēt plkst.22, kad publiku jau būs iekustinājuši dīdžejs Artis Volfs un grupa «Flame & The Rolltones».

Vērienīgs Jaunā gada sagaidīšanas pasākums notiks Rīgas centrā, 11.novembra krastmalā, kur svinēšana notiks no plkst.21 līdz pat trijiem rītā. Pasākuma apmeklētāji varēs baudīt īpaši sagatavotu kultūras programmu ar mūziķu, populāru grupu un dīdžeju priekšnesumiem, vērot svētku uguņošanu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas. Jau no plkst.21 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot Denisa Paškeviča un grupas «Funk Therapy» uzstāšanos, pēc tam muzicēs grupa «Dzelzs vilks», «Musiqq» un «Big Al & The Jokers». Tieši gadu mijā sāksies svētku uguņošana, bet pēc tās svinības turpināsies kopā ar grupas «Queen» atveidotāju grupu «Killer Queen» no Lielbritānijas.

Savukārt Līvu laukuma tirdziņā Jaunā gada koncertā «Mīlestības skartie» uzstāsies grupa «Billy B and this Sonic Rockets». Pēc pusnakts Līvu laukumā iedzīvotāji varēs dejot pasaules hitu un populāru melodiju pavadījumā, skanot gan liriskām mīlas balādēm, gan rokenrola klasikai.

Dažādi pasākumi notiks arī citās Rīgas izklaides un atpūtas vietās. Maksa par Jaunā gada sagaidīšanu atpūtas vietās ir dažāda, tā svārstās no pieciem eiro līdz 100 eiro. Daudzi pasākuma rīkotāji aicina vietu iepriekš rezervēt.

Šodien un rīt Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

    Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
    Comments

    Tēmas

    Nepalaid garām!

    Uz augšu