Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Foto: Krutoja jubileju LNO apmeklē krievu estrādes zvaigznes

Igora Krutoja dzimšanas diena LNO FOTO: Edgars Kalmēns/TVNET

«Jaunā viļņa» organizators, komponists Igors Krutojs savu sešdesmito dzimšanas dienu nolēma atzīmēt Latvijas Nacionālajā operā (LNO). Par spīti stiprajām lietusgāzēm Rīgā, Krutoja viesības solās būt grandiozas, jo tās apmeklēja pazīstami krievu estrādes mākslinieki un uzņēmēji. Jau ziņots, ka gaviļnieks par 9873 eiro noīrējis operas Lielo zāli, kā arī ziedojis LNO 120 000 eiro.

Krutojs ir Krievijas Tautas mākslinieks un vairāk nekā 300 kompozīciju autors. Viņa sacerētās dziesmas ir Allas Pugačovas, Valērija Ļeontjeva, Alsu, Laimas Vaikules, Mihaila Šufutinska un daudzu citu estrādes zvaigžņu repertuārā.

Krutojs ir arī holdinga «ARS» un «ARS - Records» prezidents, kas nodarbojas ar koncertu organizēšanu. Tāpat viņš ir producējis pārraides Krievijas televīzijā.

Jau ziņots, ka no 22.jūlija līdz 27.jūlijam notika jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis», kas šogad īsi pirms sākuma iekļuva skandālā saistībā ar Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) lēmumu iekļaut Latvijai nevēlamo personu sarakstā vairākus šā pasākuma mūziķus. «Melnajā sarakstā» iekļauti Oļegs Gazmanovs, Josifs Kobzons un Alla Perfilova, kura pazīstama ar skatuves vārdu Valērija. Krutojs paudis neapmierinātību ar šo lēmumu un izteicies, ka nevēlas pamest Jūrmalu, bet, ja tas notiks, tad konkurss Jūrmalā vairs neatgriezīsies. Par to, vai konkurss turpmāk notiks Jūrmalā, Krutojs lems rudenī.

Uz augšu
Back