Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«TE!» jaunās sezonas raidījumi garāki un daudzpusīgāki

TVNET
«TE!» jaunās sezonas raidījumi garāki un daudzpusīgāki
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Latvijas jaunatklāšanas raidījums «TE!» trešajā sezonā no 12.septembra LTV1 ceturtdienās pulksten 21.15 kļūs ilgāks un vēl daudzpusīgāks. 40 minūšu vietā raidījums ilgs 52 minūtes, katrā reizē rādot visu vadītāju – Paula Timrota, Māra Oltes, Martas Seleckas un Gustava Terzena, Daces Grimzes un vadītāju komandas jaunpienācējas Māras Kampernovas – veidotos sižetus piecās tematiskās sadaļās.

Raidījuma «TE!» jaunajā sezonā Pauls Timrots turpinās ravēt Latvijas tūrisma infrastruktūras nezāles un iejusties nejaušā tūrista lomā, Marta Selecka ar Gustavu Terzenu parādīs netradicionālās vietas un notikumus Latvijā, un iepazīstinās skatītājus ar vietējo ļaužu iedvesmas stāstiem, Māris Olte pētīs vēl mazzināmu tradicionālu latviešu amata prasmi, bet Dace Grimze izmēģinās izcilāko no tradicionālās latviskās kulinārijas un to interpretācijas iespējas mūsdienās. Iespēja katrā raidījuma reizē redzēt visus sešus vadītājus, piešķirs jau ierastajam «TE!» formātam daudz dinamiskāku un daudzpusīgāku saturu.

Foto: publicitātes

«TE!» trešajā sezonā vadītāju komandai pievienosies modele un diplomēta teoloģe Māra Kamperova, kura turpmāk ar režisoru Dzintaru Dreibergu atklās skatītājiem Rīgu, tās urbāno kultūru, vietas, satiktos cilvēkus un pilsētvides vērtības.

Raidījumu «TE!» veido VFS Films sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru, Latvijas Mobilo Telefonu un Latvijas Televīziju, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un masveidā popularizētu vietējo tūristu ceļošanu visās gada sezonās.

Skatītāji TE! komandai varēs sekot līdzi katru ceturtdienu plkst. 21:15, uzreiz pēc Panorāmas, ar atkārtojumiem tās pašas nedēļas sestdienās plkst. 11:00. Raidījumu visu sezonu varēs skatīties arī internetā VFS Films mājas lapā, vai pēc skatītāju izvēles – TE! Vimeo un YouTube kontā, Ltv.lv un Tvnet.lv. Katru dienu TE! varēs satikt sociālajos medijos: Draugiem.lv/teraidijums, Facebook.com/te.raidijums, Twitter.com/teraidijums.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu