Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«OKartes skatuves» fināls Centrāltirgū!

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 7
Foto: TVNET

Šovakar, 11. maijā, notiks muzikālā šova pavasara sezonas finālkoncerts. Pirmo reizi Latvijas šovu vēsturē noslēguma koncerts tiks rīkots brīvā dabā - tas notiks Rīgas Centrāltirgū, un to bez maksas varēs apmeklēt 7000 skatītāju. OKarte nodrošina sociālā tīkla Twitter lietotājiem skatītāju vietas fanu zonā, informē LNT pārstāvji.

Visu pavasara sezonu skatītāji uzticīgi atbalstījuši jaunos OKartes skatuves dziedātājus iknedēļas koncertos. Biļetes uz koncertiem bieži tika izpirktas jau dažu stundu laikā, un daudziem atbalstītājiem ne vienmēr bijusi iespēja klausīties koncertu klātienē.

Tieši tādēļ fināla koncertu būs iespēja redzēt ikvienam, jo tas notiks vietā, kas jau visu pavasara sezonu atbalstījusi jaunos OKartes skatuves mūziķus un kur kopā var sanākt pat 7000 skatītāju, - Rīgas Centrāltirgū.

Ieeja koncertā būs bez maksas, biļetes jāiegādājas tikai tad, ja ir interese koncertu vērot no īpašās vai VIP zonas. Savukārt OKarte dāvina īpašu iespēju - reģistrējoties koncerts.okarte.lv mājas lapā, pirmajiem 500 Twitter lietotājiem būs iespēja ne vien baudīt koncertu, bet pēc tā tikties ar šova dalībniekiem, saņemt autogrāfus un fotografēties. Reģistrēties iespējams no 9. maija.

Koncerts, kas notiks uz īpaši šim notikumam būvētas skatuves, iecerēts krāšņs un muzikāliem pārsteigumiem bagāts. Noslēguma koncertā būs gan fināls, gan superfināls, kurā divi fināla veiksminieki, izpildot savas oriģināldziesmas, cīnīsies par uzvaru šovā. Kā īpašie viesi koncertā tiek gaidīta populārā grupa Musiqq.

Koncerts 11. maija vakarā Centrāltirgū sāksies pulksten 20:30, un to tiešraidē varēs vērot LNT un izklaides Kanālā 2. Koncertu vadīs Māris Grigalis un Māra Zālīte, bet reklāmas paužu laikā izklaides Kanāla 2 skatītāji varēs ieskatīties koncerta aizkulisēs, kur Māra Zālīte sarunāsies ar šova dalībniekiem.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 7

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu