Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sandras Silevičas gleznu izstāde «Bongo Bong»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto / Galerija "Slazds"

No 1. marta līdz 1. aprīlim mākslas galerijā «Slazds» skatāma gleznotājas Sandras Silevičas personālizstāde «Bongo Bong», informē galerijas pārstāvji.

Nosaukums «Bongo Bong» ir rotaļīgs – darbi kā mazas dzirksteles ar košu un tīru krāsu palīdzību iemieso dzīvīgumu un reizē meditatīvu noskaņu. Pasaules nostūros izkaisītā mīlestības enerģija dāvā prieku, šī enerģija pastāv pati par sevi. Gleznās reālisma telpiskajā dimensijā un košu fantāziju vīziju sintēzē attēloti eksotiski portreti, dabasskati un ornamenti.

Galvenie tēli ir tieši bērni, kas ir kā simbols jaunam sākumam, priekam un atvērtībai.

Uzdevums ir notvert mirkli, saules gaismu un gleznojot apliecināt pasaules dvēseli.

Foto: Publicitātes foto / Galerija "Slazds"

Tuvojoties drīzai pavasara ieskaņai, «Bongo Bong» ir mākslinieces 4. personālizstāde, kurā būs aplūkojami jauni, vēl neredzēti darbi. Sandra Sileviča izstādēs piedalās kopš 2007. gada. Mācījusies Latvijas Mākslas akadēmijā glezniecību un Latvijas Kristīgajā akadēmijā ikonogrāfiju, tādējādi radot šo abu mākslas disciplīnu savdabīgu sintēzi. Māksliniecei svarīgs ir attēloto personāžu skatiens, krāsu tīrība, pozitīvas enerģijas strāvojums, hipnotisks šarms, kas sasaista gleznas varoņa un tās vērotāja acu skatienus.

Darbos izmantotas latviešu uztverei netipiski drošas un košas krāsas, bet aiz dinamiskā fona un krāsām slēpjas ilgas pēc vasaras, saules pielietiem un bezrūpīgiem brīžiem.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu