30. gadu stilistikā pirmizrādi piedzīvo jaunā komēdija "Homo Novus"

Video sižets
Jānis Škapars
, Fotogrāfs
30. gadu stilistikā pirmizrādi piedzīvo jaunā komēdija "Homo Novus"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

26. septembrī kinoteātrī "Splendid palace" norisinājās jaunās pašmāju romantiskās komēdijas "Homo Novus" pirmizrāde, kurā galvenās lomas atveido vairāki pazīstami aktieri - Kristīne Krūze, Kaspars Znotiņš, Andris Keišs, Kaspars Zvīgulis, Aurēlija Anužīte-Lauciņa u.c. Aplūko foto un video! 

Lielāko daļu galveno lomu atveidotāju bija arī iespēja satikt "Galerijā centrs", baudot unikālu 30. gadu atmosfēru, kuru radīja spēlfilmas stila kostīmu izstāde, īpaša mūzika, mākslas performances un retro auto.

"Homo Novus" ir romantiska intrigu un pārpratumu komēdija, kuras pamatā ir Anšlava Eglīša romāns ar tādu pašu nosaukumu. Filma vēstī par jaunu un nabadzīgu, bet ambiciozu provinces mākslinieku Juri Upenāju, kas no laukiem ierodas Rīgā, lai iekarotu vietu mākslas pasaulē. Jau pirmajā vakarā viņš nokļūst mākslinieku bohēmā un iemīlas. Jura pirmie soļi Rīgā izvēršas par komisku, reizēm aizkustinošu pārpratumu virknējumu. "Homo Novus" atdzīvinās 30. gadu Rīga un tā laika mākslas pasaule, sevišķu šarmu spēlfilmai piešķir 30. gadu tērpu atdarinājumi, retro automobiļi un īpaši izraudzītas Rīgas ieliņas, eksterjers un interjers, kas joprojām saglabā to laiku brīvvalsts šarmu.

Spēlfilmas scenāriste un režisore ir Anna Viduleja, kura jau sen loloja ideju par Anšlava Eglīša romāna ekranizāciju.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu