Viesu stils, ierodoties uz filmas "Homo Novus" pirmizrādi "Splendid Palace"

TVNET
Viesu stils, ierodoties uz filmas "Homo Novus" pirmizrādi "Splendid Palace"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

 26. septembrī kinoteātrī "Splendid palace" pirmizrādi piedzīvoja pašmāju romantiskā komēdija "Homo Novus" - uz šo svinīgo pasākumu bija ieradušies gan aktieri, gan filmas tapšanas procesā iesaistītie, piemēram, Maestro Raimonds Pauls, kurš strādājis pie šīs kinolentes skaņu celiņa.

Jau ziņots, ka pirms pirmizrādes aktieri pulcējās "Galerijā Centrs", sniedza autogrāfus faniem un atbildēja uz publikas jautājumiem.

Kā zināms, “Homo Novus” ir romantiska intrigu un pārpratumu komēdija par 30. gadu mākslinieku bohēmas dzīvi Rīgā, kuras pamatā ir Anšlava Eglīša romāns ar tādu pašu nosaukumu. Tas vēstī par jaunu un nabadzīgu, bet ambiciozu provinces mākslinieku Juri Upenāju, kurš no laukiem ierodas Rīgā, lai iekarotu vietu mākslas pasaulē. Jau pirmajā vakarā viņš nokļūst mākslinieku bohēmā un iemīlas.

Filmas scenārija autore un režisore ir Anna Viduleja, operators ir Jānis Eglītis, galvenais mākslinieks - Kirils Šuvalovs (Krievija), scenārija līdzautore Maurīna Tomasa (Lielbritānija), producenti - Ivo Ceplevičs, Jānis Kalējs un Sergejs Berdičevskis. Filmas aktieru komanda ir tās lepnums, kodolu veido Jaunā Rīgas teātra aktieri, bet bagātīgajā tēlu saimē skatītāji ieraudzīs gan Nacionālā, gan Dailes, gan Valmieras un Liepājas teātra kolēģus, epizodēs parādīsies arī vairāki leģendāri aktieri. Galvenajā lomā debitē jaunais aktieris Igors Šelegovskis, lomās - Kristīne Krūze, Kaspars Znotiņš, Andris Keišs, Kaspars Zvīgulis, Aurēlija Anužīte-Lauciņa, Agnese Cīrule, Nikolajs Korobovs, Vilis Daudziņš, Baiba Broka, Guna Zariņa, Gundars Āboliņš, Regīna Razuma, Ģirts Krūmiņš, Ģirts Ēcis un citi. Filmā filmējušies arī tādi sabiedrība pazīstami cilvēki kā Kaspars Kambala, Intars Busulis, Andrejs Žagars un citi.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu