"Slimība ir noēdusi ne vien spēkus, bet arī iekrājumus." Aicina palīdzēt vēža skartajai māksliniecei Knāviņai

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Foto: facebook.com/ingvilda.knavina

Vēzis ceturtajā stadijā - šāda diagnoze noteikta gleznotājai un tekstilmāksliniecei Ingvildai Knāviņai. Apjukusi, noraizējusies, neziņā par to, kas viņu gaida, Ingvilda pati palīdzību nelūdz - to viņas vietā dara viņas draugi. 

LNT žurnāliste Arta Lāce, kura trīs gadus cīnījās ar asins vēzi un to uzveica, par Ingvildu izsakās šādi: "Ingvilda vienmēr bijusi pilna enerģijas un iedvesmas, pēdējos gados viņas darbi izstādīti Parīzes galerijās, atrodas Lau Museum un privātās kolekcijās ne vien Latvijā, bet arī Somijā, Vācijā, Spānijā, ASV u.c. Parīzē piedzīvota arī personālizstāde, un līdz ar vietējiem māksliniekiem

viņa bijusi vienīgā latviete, kuras veikums izstādīts Franču profesionālo mākslinieku apvienības (Société des Artistes Français) galerijā,

tādējādi nesot Latvijas vārdu pasaulē."

Viņa turpina: "Cilvēkiem, kas pazīst Ingvildu, grūti iedomāties, ka viņa kaut ko nevar, ka arī viņai var būt par smagu. Nu pienācis brīdis, kad gribu aicināt citus kļūt par viņas iedvesmu un atbalstu. Ingvilda dzīvo viena ar savu uzticamo suni Ramzesu. Slimība un smagais ārstēšanās process ir noēdis ne vien mākslinieces spēkus, bet arī iekrājumus. Tomēr Ingvilda grib dzīvot, lai gan kādā sarunā atklāja, ka viņai jāatrod jauna jēga dzīvei, kurā bijuši ne vien gaiši brīži, bet arī smagi zaudējumi, apglabājot abus vīrus." 

"Mēs saprotam, ka metastātisku vēzi nevar izārstēt pilnībā, tomēr ar to var dzīvot gadiem. Mīļie draugi, būšu no sirds pateicīga, ja piedalīsieties brīnuma radīšanā, palīdzot Ingvildai, lai, neskatoties uz smago diagnozi, maksimāli izdotos saglabāt dzīves kvalitāti," aicina Lāce.

Konti ziedojumiem

Swedbank: LV38HABA0551032632267

PayPal: ingvildart@gmail.com

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu