Ekscentriskais Jaroslavs Barišņikovs savā dzimšanas dienā dalās pārdomās par dzīvi

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no "Instagram"

​Modes eksperts un tagadējais pārdevējs Jaroslavs Barišņikovs šā gada augustā nosvinēja savu 25 dzimšanas dienu un publiski dalījās pārdomās, kas viņu nodarbinājušas šajā dienā, kā arī paskaidroja, kāpēc piekritis publiski izrādīt savu un partnera dzīvi televīzijā.

“Man 25 gadi ir vecums, kad atskatos atpakaļ uz to, ko esmu izdarījis un sasniedzis, lai saprastu, kur man jādodas tālāk. Dzīve ir gājusi gan uz augšu, gan uz leju, bet katrs solis, ko spēru, padarīja mani stiprāku un pašpārliecinātāku. Mans sapnis par vienkāršu dzīvi ar vīru, normālu dzīvi un būšanu “normālam” ir aizvedis mani tālu.

Man ir viss, ko jebkad esmu gribējis.

[..] Bet kaut kas manī kļuva arvien nepacietīgāks un nepacietīgāks – mana identitāte. Lai kā es gribētu būt piezemēts, es nemāku būt vienkāršs. Nesenā interese par manu personību, jau atkal, noveda pie tā, ka piekritām piedalīties realitātes šovā... par mums. Mūsu ikdienas dzīvi, sapņiem un cerībām. Un mūsu ceļu uz to sasniegšanu. Man nav ne jausmas, kur es būtu bez viņa, un bez maniem draugiem dzīve būtu tik pelēka kā vulkāniskās pludmales. Paldies par brīnišķīgajiem vēlējumiem dzimšanas dienā. Es jūs mīlu!” rakstīja Barišņikovs.

Kā jau ziņots, 8. augustā ar pasākumu, kas pulcēja iecienītāko pašmāju raidījumu, šovu un seriālu vadītājus un dalībniekus, tika atklāta STV Pirmā! un 360TV rudens sezona, kurā tika pastāstīts par kanālu gaidāmajiem jaunumiem. 

Rudens sezonas pārsteidzošākais jaunums būs realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra”, kas pirmizrādi piedzīvos jau septembrī. Tas ļaus ielūkoties vairāku sabiedrībā zināmu personību privātajās dzīvēs, uzzināt, kāda ir populāru ļaužu ikdiena, turklāt aktualizēs sociāli nozīmīgas tēmas. Šovā būs redzams arī Barišņikovs kopā ar savu draugu Kārli, kuri runās par to, kāpēc viņiem ir svarīgi legalizēt savas attiecības.

Kā pasākumā atklāja pāris, viņi nebaidās no tā, ka visa viņu dzīve tiks "izlikta uz delnas". Tā, piemēram, viņu draugi jau lieliski zina, kas notiek viņu abu attiecību iekšpusē.

Barišņikovs piebilda, ka pēdējā laikā nav bijis aktīvs sociālajos tīklos, taču šovā būs lieliski redzams, kas notiek viņa dzīvē, jo kameras pārim sekos visur. Viņš norādīja, ka vēlas kliedēt mītus ap sevi - daudzi uzskatot, ka viņš tikai apmeklē pasākumus un dzer šampanieti, taču tā nebūt nav, jo abi vīrieši aizvada pilnīgi "normālu" dzīvi. 

Foto: STV un 360TV Rudens sezonas atklāšanas ballīte

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu