Es varēju nodzerties un nonarkoties: Uģis Kuģis atklāti par dzīves tumšāko posmu

Sejas.lv
Es varēju nodzerties un nonarkoties: Uģis Kuģis atklāti par dzīves tumšāko posmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

Latvijā zināmākais krišnaīts un vēdiskais filozofs Uģis Kuģis par sevi radījis ļoti korekta un allaž ieturēta cilvēka iespaidu. Taču, kā viņš atklāj STV Pirmā! realitātes šovā “Mīla burbulī”, jaunības dienas viņš vadījis visai vētraini.

Lai ari Uģis Kuģis šobrīd ignorē pasaulīgās kaislības, izklaidei viņš esot ļāvies jau kopš 14 gadu vecuma un, sasniedzot 20 gadu slieksni, sapratis - tā dzīvot vairs nevēlas.

“Es biju daudz ko izmēģinājis, daudz ko redzējis un daudz ko piedzīvojis. Pliks es staigāju pa ielām, man nebija problēmu,” saka Uģis un neslēpj – savulaik bez viņa klātbūtnes neesot noticis neviens alternatīvās mūzikas festivāls.

“Džins un aliņš rokās – tu biji pirmais džeks ciemā. Bet tā bija tā kultūra, kurā es izaugu, un tajā vidē bija skarba realitāte.

Jo tad, kad tu neesi pārdzēries un novēmies, tu nebiji cilvēks brīžiem,”

piedzīvoto atminas Uģis, kurš tā laika dzīvesveidu raksturo lakoniski – “novēmies, bet solīds”.

Viņš arī atklāti saka – pēc tam, kad lēmis savu dzīvi krasi mainīt, teju pusgada garumā cīnījies ar uzdzīves sekām un juties slikti. “Man bija paģiras, morālas lomkas – visu laiku sapnī nāca tie tusiņi, tie cilvēki, un es naktī svīdu – pusgadu reāli mocījos, gluži kā narkomāns!”

Kas Uģim Kuģim lika tik krasi mainīt savu dzīvesveidu un kāpēc viņš uzreiz pēc pievēršanās krišnaītu tradīcijām izšķīrās no tā laika dzīvesbiedrenes, uzzini video!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu