Merilina Mensona bijusī līgava: Viņš draudēja seksuāli izmantot manu astoņgadīgo dēlu

Sejas.lv
Merilina Mensona bijusī līgava: Viņš draudēja seksuāli izmantot manu astoņgadīgo dēlu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Evana Reičela Vuda un Merilins Mensons 2007. gadā
Evana Reičela Vuda un Merilins Mensons 2007. gadā Foto: AFP/SCANPIX

Mūziķa Merilina Mensona bijusī līgava, aktrise Evana Reičela Vuda apgalvo, ka Mensons draudējis seksuāli izmantot viņas astoņus gadus veco dēlu Džeku.

Sūdzībā, kas tika iesniegta tiesā šā gada aprīlī saistībā ar aktrises notiekošo aizbildniecības cīņu ar bijušo vīru Džeimiju Belu ziņots, ka Mensons izteicis draudus Evanas Reičelas Vudas dēlam.

Dokumentos norādīts, ka Mensona draudi lika 34 gadus vecajai Vudai pastiprināt drošību savās mājās, tostarp uzstādīt ložu necaurlaidīgus logus, tērauda durvis un žogu, kā arī pārcelties no Losandželosas uz Nešvilu.

"Esmu ļoti noraizējusies par mūsu bērna drošību Losandželosā. Es ļoti baidos no Mensona," sacīja Vuda, kura bija romantiskās attiecībās ar Mensonu no 2006. līdz 2010. gadam.

"Es esmu guvusi smagas fiziskas un emocionālas traumas un baidos, ka viņš [Mensons] vēlēsies atriebties par to, ka esmu liecinājusi pret viņu tiesā," sacīja Vuda.

Portāls "Page Six" sazinājās ar Mensona advokātu, kurš atteicās komentēt situāciju.

Atgādinām, ka Mensons ir apsūdzēts seksuālā, fiziskā un emocionālā vardarbībā ne tikai pret Vudu, bet arī vēl vairākām sievietēm. Mūziķis izskanējušās apsūdzības noliedz.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu