"Par mani katru dienu tiek nests iesniegums bāriņtiesai" - Daneviča atklāti par piedzīvoto pēc šķiršanās no Kaimiņa

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Artuss Kaimiņš un Dārta Daneviča
Artuss Kaimiņš un Dārta Daneviča Foto: LETA/TVNET kolāža

Janvāra pēdējā dienā daudzi bija liecinieki Dailes teātra aktrises Dārtas Danevičas un Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa ģimenes nesaskaņām, kas tika risinātas vietnē "Twitter". Nu aktrise apgalvo, ka pret viņu katru dienu tiek nests iesniegums bāriņtiesai.

Marta nogalē Dārta Daneviča vietnē "Twitter" publiskoja divdomīgu ierakstu ar vēlmi saprast, vai otrās pusītes, kuras vardarbīgi izturas pret bērnu mātēm reiz saņems pēc nopelniem. "Lūdzu, sakiet, ka visi tie, kas apzināti dara pāri mīlošām mammām un vienlaikus arī viņu bērniem, agri vai vēlu saņem pēc nopelniem, man nav spēka izturēt to visu, ja tā nav. Ja nav, kam ticēt," rakstīja Daneviča. 

Pāris dienas vēlāk aktrise, šķiet, paskaidrojusi, ko domāja ar pāri darīšanu. "Par mani katru dienu tiek nests iesniegums bāriņtiesai. Ja uz drēbēm ir netīrums, ja zābaku izvēle nav patikusi. Par TV skatīšanos, domājams, būtu atsevišķa prasība tiesā. Mazgāju drēbes katru dienu, TV nav, jo no tā atkarīga mana turpmākā dzīve.

Brīdī, kad bāriņtiesas darbinieces tiek katru dienu satiktas uz saruniņām (kamēr man jāraksta epasti, ja ko vēlos), atbildīgā profesionāle man saka "bērna tētis ir ļoti slavena un publiska persona" kā argumentu savam topošajam lēmumam par bērnu - cerības nelīdzēs. 

Tiesā, kur pret mani celta prasība, bāriņtiesa palīdz lemt par pagaidu noregulējumu (kas var ilgt gadiem). Jurists tur neko nepalīdzēs, ja laipnās bāriņtiesas dāmas teiks, ka 12 mēnešus bērnam nevajag būt ar mammu. Atliek tikai lūgt atgriezties pie saprāta un runāt par šo," vietnē "Twitter" vairākos ierakstos atklāj aktrise.

Jau ziņots, ka 31. janvāra vakarā Daneviča publiskoja ierakstu, atklājot, ka Kaimiņš esot paņēmis abu dēlu, aizbraucis un atsakoties izpaust, kā viņus var sasniegt.

Divas stundas vēlāk Kaimiņš dalījās ar publisku paziņojumu, atklājot, ka abi ar Dārtu jau kādu laiku dzīvo atsevišķi un šobrīd ir noslēguši savstarpēji parakstītu vienošanos par Artusa iespējām satikt dēlu. Kaimiņš norādīja, ka viņš ir "absolūtā neizpratnē" par Dārtas tvīta motīviem, uzsverot, ka viņa ir zinājusi, ka Artuss ar dēlu atrodas viņa deklarētajā dzīvesvietā.

Daneviča, reaģējot uz Kaimiņa ierakstu, apgalvoja, ka viņš melo, un pievienoja fragmentu no abu noslēgtā līguma par bērna saskarsmes tiesībām.

Situācija tika atrisināta ar policijas iejaukšanos.

Pēc abu publiskajām ķildām daudzi izteica līdzjūtību, ka pāris nonācis šādā situācijā, vienlaikus neslēpjot neizpratni, kāpēc tas tiek risināts publiski, jo "internets neko neaizmirst" un šī situācija varot kaitēt pašam bērnam.

Uz šīm replikām Daneviča atbildēja: "Šeit nevis bērns ir iemesls, bet ilgstoši emocionālās un psiholoģiskās vardarbības apstākļi. Vajadzēja laiku un līdzekļus, lai aizietu."

Februārī intervijā žurnālam "Ieva" Daneviča kā attiecību izjukšanas iemeslu minēja to, ka viņai pietrūka mīļuma. "Ja viņš kaut dienu nedēļā mani mīlētu, es paliktu. Līdz mūža beigām," atzina aktrise.

Runas par Danevičas un Kaimiņa attiecībām uzplauka 2020. gada sākumā. Sākotnēji Daneviča apgalvoja, ka ar Kaimiņu tikusies, lai pārrunātu viņas plānus doties politikā, taču drīz vien pēc tam abi sāka dalīties ar kopīgiem foto, vairs neslēpjot romantiskās jūtas vienam pret otru. 2021. gada martā nāca pasaulē abu pirmdzimtais Kaupo Kaimiņš.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu