Tallinas ielas kvartālā atgriežas brīvdabas kino seansi

TVNET
Tallinas ielas kvartālā atgriežas brīvdabas kino seansi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Durvis vaļā ver Tallinas ielas kvartāla "Street Food" angārs
Durvis vaļā ver Tallinas ielas kvartāla "Street Food" angārs Foto: Mārtiņš Otto, TVNET

12. jūlijā plkst. 21.30 norisināsies pirmais no četriem bezmaksas kino vakariem sadarbībā ar Rīgas Starptautisko īsfilmu festivālu “2 Annas”. Kino vakaros jūlija un augusta mēnešos ik pēc divām nedēļām būs skatāmas dažādas “2 Annas” īsfilmu izlases par sabiedrībā šobrīd aktuālām tēmām. Ciklu uzsāks izlase “UZMANĪBAS CENTRĀ UKRAINA” ar piecām īsfilmām vakara gaitā.

12. jūlijā skatāmā filmu izlase veidota Kijevas Starptautiskā īsfilmu festivāla ietvaros. Festivāla programmas kuratori Olga Gusjatinska un Saša Prokopenkosaka par filmu izlasi saka: “Saskati Ukrainu. Sajūti Ukrainu. Sadzirdi Ukrainas unikālās balsis dažādās formās un žanros: dokumentālajā kino un spēlfilmā, animācijā, komēdijā un drāmā. Programma “UZMANĪBAS CENTRĀ UKRAINA” piedāvā Ukrainas īsfilmu scēnas pārskatu un sniedz kontekstu, kādā skatīt pēdējo astoņu gadu notikumus un Krievijas iebrukumu Ukrainā.”

Kino vakars tiks atklāts ar drāmu “Bulmastifs” (Anastasija Bukovska), kurā kara veterāns sastop noklīdušu bulmastifu, kurš palīdz veterānam pārdzīvot sarežģīto pagātni. Sekos animācijas filma “Mīlestība” (Mikita Luskovs), kurā baltgalvas ērglis izdēj olu virs Ukrainas, un mīlestība sasniedz valsti. Tālāk būs skatāma dokumentālā filma “Es un Mariopole” (Pjotrs Armianovskis) par dzīvi un iespaidiem, dzīvojot kara frontes tuvumā, kā arī drāma “Nav Sasniedzams” (Nikons Romančenko), kurā māte dodas kara zonā dēla meklējumos. Kino skatīšanās seanss tiks nobeigts ar drāmu “Bez Tevis” (Narimans Alievs), kura ir par brāļiem, kas spiesti doties ar kājām uz savu gala mērķi, kad saplīst mašīna.

Uz bezmaksas kino vakaru brīvajā dabā aicināts ikviens interesents!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu