Īlonam Maskam piedēvē romānu ar sava drauga un "Google" līdzdibinātāja sievu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Īlons Masks
Īlons Masks Foto: Reuters/ScanPix

Nule izskanējušas runas, ka miljardieri, "Tesla Motors" un "SpaceX" dibinātāju Īlonu Masku vienojis romāns ar "Google" līdzdibinātāja Sergeja Brina sievu.

Laikraksta "The Wall Street Journal" rīcībā esošā informācija liecina, ka romāns, iespējams, pamudinājis Brinu šķirties no Nikolas Šanahanas. Saskaņā ar tiesas iesniegumiem, kā šķiršanās iemeslu Brins un Šanahana minēja "nesavienojamas domstarpības", un iesniegumi tika iesniegti tikai dažas nedēļas pēc tam, kad Brins uzzināja par afēru.

Žurnāla informators pastāstīja, ka attiecības starp Masku un Brinu pēdējos mēnešos ir bijušas saspīlētas, un Brins saviem finanšu konsultantiem uzdevis pārdot viņa ieguldījumus dažādos "Tesla" izpilddirektora uzņēmumos. Brins 2008. gadā investēja 500 000 dolārus "Teslā".

Nikola Šanahana
Nikola Šanahana Foto: SIPA/Scanpix

Masks gan publiski izteicies, ka draugu starpā nekas nav mainījies, apgalvojot, ka ziņojums ir balstīts tikai uz "trešās puses saklausītām baumām".

Informators arī pastāstīja, ka romāna laikā, kas, kā ziņots, sākās 2021. gada decembrī Artbazelā Maiami, Brins un Šanahana bija šķīrušies, taču joprojām dzīvoja kopā.

Brinam un Šanahanai tobrīd bijušas grūtības laulībā, kas lielā mērā bija saistītas ar stresa faktoriem, kas saistīti ar Covid-19 un rūpēm par trīs gadus veco meitu. Masks romāna laikā vairs neesot bijis kopā ar bijušo draudzeni dziedātāju Graimsu (īstajā vārdā Klēra Elīza Bučere), ar kuru viņam ir divi kopīgi bērni.

Uzņēmējs šobrīd ir kopā ar jauno aktrisi Natašu Basetu. 51 gadu vecais Masks ir deviņu bērnu tēvs. Uzņēmējam ir divi bērni ar dziedātāju Graimsu, pieci ar savu bijušo sievu, kanādiešu rakstnieci Džastini Vilsoni un divi ar viņa intelektuālā uzņēmuma "Neuralink" vadītāju Šivonu Zilisu.

Jau ziņots, ka arī Maska tēvam, 76 gadus vecajam Errolam Maskam, nesen piedzima otrs bērns no viņa pameitas, un viņš laikrakstam "The Sun" pastāstīja, ka viņam ir lūgts ziedot savu spermu, lai vairotos vairāk tādu cilvēku kā viņa dēls Īlons.

Īlons Masks pašlaik ir iesaistīts juridiskā strīdā ar "Twitter", tiekot apsūdzēts par līguma laušanu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu