"Positivus" izziņo 2023. gada vasaras festivāla norisi

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Gaidāmajā vasarā "Positivus" festivāls notiks 14. un 15. jūlijā Rīgā, Lucavsalā. Tikai trīs dienas, sākot no trešdienas, 23. novembra, pirmās festivāla biļetes būs pieejamas par zemāko “Early Bird” biļešu cenu mājaslapā un “Biļešu servisa” tīklā. "Positivus" komanda strādā, lai sarūpētu programmas ziņā iespaidīgāko mūzikas festivālu Baltijā un savā 15. norises gadā sagādātu vairākus jaunumus, un programmas ziņā pārspētu visus līdzšinējos festivālus.

"Positivus" festivāls nākamvasar norisināsies jau piecpadsmito reizi.

"Mēs mīlam to, ko darām, un esam gandarīti, ka šo daudzo gadu laikā izdevies piedzīvot tik daudz neticami spēcīgu mākslinieku uzstāšanos un esam tikuši nominēti Eiropas festivālu balvai kā “Best-Medium Sized Festival 2022”. Tas viss pateicoties ikvienam, kurš apmeklējis festivālu šo gadu laikā, dodot mums iespēju ar vēl lielāku jaudu turpināt un iepriecināt mūzikas cienītājus no visas Baltijas un citām valstīm," tā festivāla rīkotāji.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma, šovasar festivāls pirmo reizi notika Rīgā, kur ar nepieredzētu publikas enerģiju un līdzjušanu tika piedzīvoti vairāku superzvaigžņu priekšnesumi - t.sk. A$AP Rocky, Megan Thee Stallion u.c.

"Positivus 2022" video atskats kopā ar Juri Festivālu

Tikai līdz 25. novembrim festivāla mājaslapā, “Biļešu servisa” kasēs un "Biļešu servisa" interneta vietnē biļetes uz nākamā gada "Positivus" festivālu būs pieejamas par “Early Bird” biļešu cenu.

  • 2 dienu biļete maksās 69 eiro, VIP biļete 199 eiro.
  • 1 dienas biļetes būs pieejamas līdz ar galveno mākslinieku izziņošanu.

Biļešu cena mainīsies no 26. novembra un pārējie biļešu veidi pārdošanā nonāks nākamajā gadā! 2023. gadā festivālā vairs nebūs telšu pilsētiņas.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu