Sedokova piedzīvojusi emocionālu sabrukumu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9

Ukraiņu dziedātāja un latviešu basketbolista Jāņa Timmas sieva Anna Sedokova kādu laiku bija paņēmusi pauzi no sociālajiem tīkliem. Nu viņa atklāj, kāds tam bijis iemesls.  

Sedokova vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos aprakstīja, kā jutās, atbildot visiem tiem, kuri uztraucās viņas prombūtnes laikā.

"Man nekad nav bijis tik slikti. Bez redzama iemesla. Bez milzīgām problēmām, vienkārši uzdevumi, kuri parasti tika atrisināti viens un divi, likās man kā nepanesams slogs. Man vienkārši bija slikti, gluži tā, it kā kāds būtu nozadzis visu manu enerģiju. Es noslēdzos, neko nepubliskoju, nevienam neatbildēju, es negribēju, lai kāds mani ierauga tik vāju. Man trūka elpas, es raudāju un..." domīgi atklāj Sedokova.

Janvāra vidū Sedokova veltīja "Instagram" publikāciju, atklājot savas domas par to, kā tiek galā ar emocionālajiem sabrukumiem: "Es raudu naktīs tāpat kā visi citi. Man ir grūti, tas sāp. Bet, kas mani atšķir no citiem, ir tas, ka es noslauku asaras un dodos tālāk. Lai kas arī notiktu, lai cik nežēlīgi citi rīkotos, viņi nekad nespēs mani salauzt. Esmu stipra, es varu tikt galā ar visu. Manas kļūdas ir daļa no mana ceļojuma. Es izvēlos virzīties uz priekšu katru dienu."

Anna, šķiet, nu atkal ir gatava atgriezties soctīklos, jo dalījusies arī ar padomu, kas noder viņai pašai šādos dzīves brīžos: "Kad ir tik slikti, kad nav spēka, nevajag padarīt visu vēl sliktāku, mierinot sevi ar treknu ēdienu, alkoholu un nevajadzīgu informāciju no sociālajiem tīkliem. Sporta zāle, svaigi spiesta sula un svaigs gaiss darīs jūsu psihei daudz vairāk laba nekā ieslēgšanās četrās sienās. Un vēl - labi nomierinoši līdzekļi un lūgšanas."

Ikdienā viņa bieži rāda, ka laiku pavada sporta zālē. Ne tikai viena, bet kopā arī ar vīru Jāni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu