Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Diz.aina tirgū» piedāvās īpaši košus darinājumus vasaras izkrāšņošanai

TVNET
«Diz.aina tirgū» piedāvās īpaši košus darinājumus vasaras izkrāšņošanai
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Sestdien, 8. jūlijā, norisināsies rīdzinieku un pilsētas viesu iemīļotais «Diz.aina tirgus», kurā piedalīsies vairāk nekā 90 Baltijas dizaineru. Tirgus dalībnieki piedāvās īpaši krāsainas kolekcijas, lai tādejādi apmeklētājiem palīdzētu šā gada lietainajai vasarai piešķirt papildus košumu. Tirdziņš jau otro reizi notiks «New Hanza» teritorijā (pie Pillar biroja), ko par līdz šim ērtāko tirgus norises vietu ir atzinuši gan tā dalībnieki, gan apmeklētāji.

Jūlija «Diz.aina tirgū» vienuviet būs atrodamas dizaina pērles tādās kategorijās kā sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbi un aksesuāri, interjera dizains, drukas un mākslas objekti, kā arī citi produkti un pārsteigumi. Papildus par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies garšu meistari no «FIKA», kas piedāvās gardu kafiju, tēju un gardas uzkodas. Pašreizējās laikapstākļu prognozes 8. jūlijam sola galvenokārt saulainu laiku. Tirdziņš norisināsies no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00 «New Hanza» teritorijā, Pulkveža Brieža ielā 28a, pie Pillar biroja ēkas. Tirdziņa apmeklētājiem būs pieejama autostāvvieta.

«Pēc tirgus rīkošanas dažādās vietās Rīgā, esam atraduši līdz šim mājīgāko un ērtāko norises vietu - New Hanza teritoriju. Pakāpeniski šī vieta veidojas par galvaspilsētas kultūras centru, tādēļ labprāt labāko no Baltijas dizaina parādam tieši šeit,» stāsta «Diz.aina tirgus» rīkotāja Elīna Stelcere. «Drīzumā kaimiņos sagaidāms laikmetīgās mākslas muzejs, jaunā koncertzāle, apjomīgs konferenču un koncertu centrs, tāpēc saprotam, ka dzīvība pulsē un pulsēs šajā pilsētas pusē. Esam priecīgi, ka tirdziņš kļuvis pieejamāks mūsu apmeklētājiem, kā arī vairs neesam saspiesti kā siļķes mucā; tagad varam izplesties ar vērienu un tirdziņš vairāk līdzinās svētkiem nevis tirgus placim,» stāsta Elīna Stelcere.

Tirdziņa rīkotāji atgādina, ka nereti pasākumā sastopamie dizaineri vairākām precēm piedāvā izdevīgākas cenas vai arī veido īpašas akcijas. Tā kā starp pircēju un izvēlētā produkta radītāju nav papildus starpnieku, iegādes cena ir ievērojami draudzīgāka maciņam. Tāpat «Diz.aina tirgus» rīkotāji atklāj, ka īsi pirms tirdziņa noslēgšanās daži dizaineri mēdz arī samazināt cenas vēl vairāk, lai mājupvedamo preču būtu mazāk.

«Diz.aina tirgus» ir vieta, kurā Baltijas dizaineri prezentē savus produktus plašākai sabiedrībai par draudzīgākām cenām. Ikvienam interesentam ir iespēja aplūkot un iegādāties apģērbu dažādām gaumēm, krāšņus un netipiskus aksesuārus, neierastus keramikas traukus, krāšņumlietas ikvienam ģimenes pārstāvim, kā arī oriģinālus mākslas produktus. Tirgus īpašā pievienotā vērtība ir iespēja satikt uz vietas zīmolu radītājus, idejas autorus, kuri ar lielu aizrautību izrāda un pastāsta par saviem lolojumiem.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu