Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Inokentijs Mārpls» uzstāsies «Nabaklab»

TVNET
«Inokentijs Mārpls» uzstāsies «Nabaklab»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šajā sestdienā, 29. oktobrī, ar koncertu rudenīgās noskaņās mūzikas klubā «Nabaklab» koncertēs grupa «Inokentijs Mārpls», piedāvājot klausītājiem gan labi zināmas, gan svaigas kompozīcijas.

Grupa «Inokentijs Mārpls» dibināta 1985. gadā ar sākotnējo nosaukumu «Aklā Zarna», kas 1987. gadā pārtop par «Inokentijs Mārpls».

«Inokentija Mārpla» līderis Raimonds Lagimovs jeb Dambis, pateicoties savam ieguldījumam Latvijas pagrīdes mūzikas dzīves attīstībā, tiek dēvēts par Latvijas pagrīdes (underground) mūzikas tēvu, pankroka vectētiņu utml., joprojām turpinot izpelnīties dažādus cieņu apliecinošus apzīmējumus. Jau vairāk nekā 25 gadus Dambis ir daudzu nozīmīgu mūzikas pasākumu organizators un ierakstu izdevējs, veicinot un arhivējot pēc iespējas daudzveidīgākas Latvijas underground izpausmes formas.

Grupa ir leģendāra ar savu ieguldījums pankroka attīstībā Latvijā, kas turklāt tiek uzskatīta par hardcore aizsācējiem bijušās PSRS teritorijā. Grupa koncertējusi neskaitāmos lielos un mazos festivālos ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Holandē, Ungārijā, Krievijā, Zviedrijā. Grupas skanējumu viedo punk, rock 'n' roll, reggae, hardcore, jazz un rock mūzikas elementi.

Pirms un pēc koncerta par muzikālo atmosfēru rūpēsies DJ Klāvs Lauls. Norises vieta - mūzikas klubs «Nabaklab», Z.A.Meierovica bulvāris 12, Ieejas maksa: 3.00 EUR, koncerta sākums: 21:00, klubs atvērts jau no 17:00. Sekot līdzi aktualitātēm var Facebook.com, Nabaklab.lv un Radio NABA ēterā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu