Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Dinozauri ieņem Zinātnes centru AHHAA!

TVNET
Dinozauri ieņem Zinātnes centru AHHAA!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Igaunijā, Tartu atrodas Baltijas valstīs modernākais izglītojošais Zinātnes centrs AHHAA, kas piedāvā aizraujošā veidā iepazīt zinātnes pasauli. No šā mēneša Zinātnes centrā AHHAA skatāma vēl nebijusi izstāde - «AHHAA, dinozauri!», kas ļaus sastapt teju īstus dinozaurus un izzināt dinozauru dzīvi, kāda tā bijusi pirms miljoniem gadu.

Aizraujošā izstāde «AHHAA, dinozauri!» apmeklētājus aizvedīs ceļojumā 200 miljonu gadu senā pagātnē un ļaus sastapt teju īstus dinozaurus. Izstādi veido 12 dinozauru eksponāti, kuri noteikti straujāk liks iepukstēties ne viena vien apmeklētāja sirdij. Dinozauru modeļi veidoti to īstajos izmēros, turklāt tie arī kustas un rūc, tāpēc izstādes apmeklējumu padarīs jo iespaidīgāku. AHHAA centrā sastopams, piemēram, visu laiku bīstamākais dinozaurs, 7 m augstais ragainais triceratops un citi aizvēsturiskie milzu rāpuļi.

Foto: publicitātes

Izstāde, kas uz Igaunijas AHHAA Zinātnes centru atceļojusi no Dānijas, radīta Londonas Nacionālajā vēstures muzejā. Kopumā izstādes radītāji izveidojuši četras līdzīgas ceļojošas dinozauru izstādes. Visi dinozauru modeļi veidoti, izmantojot mehānismus, kas tiem ļauj kustēties un rūkt, īpaši paspilgtinot izstādes apmeklētāju iespaidus.

Līdzās izstādei «AHHAA, dinozauri!» apmeklētājus gaida arī Zinātnes centra pastāvīgā ekspozīcija, ko veido oriģināli un atraktīvi eksponāti, planetārijs, zinātnes teātris, kā arī citas aizraujošas atrakcijas, kas sniegs ne vien jaunas zināšanas, bet arī daudz jautru mirkļu itin visu vecumu apmeklētājiem. Izstāde «AHHAA, dinozauri!» centrā Tartu apskatāma katru dienu līdz pat 26. aprīlim. Turklāt izstādes apmeklējumu var apvienot ar 4D piedzīvojumu kino apmeklējumu, noskatoties kādu no jaunā repertuāra filmām – «Šausmu māja», «Piedzīvojums uz Lielā Ķīnas mūra», «Tropiskais rallijs» vai «Sniega brauciens».

Foto: publicitātes

Ja arī tu vēlies vairāk uzzināt par dinozauru dzīvi, līdz 26. aprīlim būsi gaidīts Zinātnes centrā AHHAA Tartu!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu