Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Ryga» publicē jaunu dziesmu «Balts koks» un sāk koncertsēriju

TVNET
«Ryga» publicē jaunu dziesmu «Balts koks» un sāk koncertsēriju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Grupas «Dzelzs Vilks» bundzinieks Mārcis Judzis (vokāls, bungas)
Grupas «Dzelzs Vilks» bundzinieks Mārcis Judzis (vokāls, bungas) Foto: Publicitātes foto

Grupa «Ryga» (grupas «Dzelzs Vilks» bundzinieka Mārča Judža projekts), kas šonedēļ saņēma priecīgu ziņu par savas dziesmas «Give Me Your Love» iekļūšanu «Amerikas Ierakstu akadēmijas» organizētās balvas «Grammy» balsošanas pirmajā kārtā, turpina radīt arvien jaunas dziesmas un dodas pie saviem klausītājiem.

Šodien, 30. oktobrī, ar koncertu Rīgas klubā «Nabaklab» sākas grupas «Ryga» koncertu sērija, kuras pamatā ir jaunās, un tikai šodien publicētās dziesmas «Balts koks» veicināšana.

Sērijas ietvaros nākamie koncerti plānoti: 20. novembrī «Latvijas 1. Rokkafejnīcā» (Rīgā), 21. novembrī «Fontaine Palace» (Liepājā), 25. novembrī «Jelgavas kreklos» (Jelgavā), un 28. novembrī klubā «Depo» (Rīgā).

Koncerti tiks papildināti ar video mākslinieces Ineses Vēriņas, kura pazīstama arī kā VJ INA VARE, neparastajām videoprojekcijām. Viņa ir arī dziesmas «Balts koks» videoversijas autore.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu