Aleksandra Kurusova izbeigusi piecus gadus ilgās attiecības

FOTO: facebook.com

Deju pasniedzēja un dejotāja Aleksandra Kurusova neilgi pirms Ziemassvētkiem izbeigusi piecus gadus ilgās attiecības ar skaņotāju Oskaru Ostrovski un atgriezusies dzīvot pie vecākiem.

Zīmīgi, ka tieši savā Jaunā gada vēlējumā dzīves stila portālam Sejas Aleksandra Kurusova teica: «Ir tāds teiciens:ja tevi nemīl, neprasi, lai tevi iemīl, ja tev netic - neattaisnojies, ja tevi nenovērtē - neko nevienam nepierādi. Visiem un ikvienam novēlu Jaunajā gadā neprasīt, lai kāds jūs iemīl, jo vienmēr ir cilvēks, kas to darīs pēc savas vēlēšanās, nevienam nevajag attaisnoties un nevienam neko nevajag pierādīt! Dzīve ir skaista, cilvēki ir labi un katra diena jānodzīvo tā, it kā tā būtu pēdējā!» Vai sieviete to vēlēja citiem, balstoties uz savām bijušajām attiecībām?

Pāris izgāja sabiedrībā saskaņotos apģērbos un radīja iespaidu, ka drīzumā atskanēs kāzu zvani, jo mīlestība ir viss, kas atrodas šo cilvēku prātos.

Tāpēc liels pārsteigums pāra draugiem un tuviniekiem bija fakts, ka viņi vairs nav kopā, bet gājuši katrs savu ceļu, tā raksta izdevums «Kas Jauns».

Savu brīvas sievietes statusu izdevumam «Kas Jauns» sieviete nekomentē - ne apstiprina, ne noliedz.

Lai Aleksandrai un Oskaram izdodas sastapt savu īsto mīlestību!

Uz augšu