Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pēteris Brūveris “Valodas ainava”

Neputns
Pēteris Brūveris “Valodas ainava”
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Izdevniecība “Neputns” ir laidusi klajā Pētera Brūvera dzejas krājumu „Valodas ainava“. Dzejas krājums “Valodas ainava” ir Pētera Brūvera iecerētās tetraloģijas pirmā grāmata. Autora izcili tēlainā, sulīgā autordzeja ir papildināta ar tulkojumiem no viņa “valodas ainavai” būtiskiem avotiem.

Grāmatā lasāmas arī Tuvas šamaņu rituālo tekstu poētiskās pērles – šamaņsaukas, nepārspējamā ainavu dzejas meistara korejieša Juna Sondo (1587–1671) gadalaiku noskaņas, 17.-18. gs. radītās turku dzejnieka un sūfistu misionāra Āšika no Konjas dievupsauksmas, Kvinta Horācija Flaka dzejoļi. Grāmatu iekārtojusi māksliniece Ūna Laukmane. Tās apjoms – 162 lpp. Grāmata iznākusi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Grāmatas atvēršanas svētki 9. septembrī muzikālajā klubā “Austrumu robeža” ir pirmais notikums 2004. gada Dzejas dienu pasākumu programmā Rīgā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu