Maikls Daglass saņem zvaigzni Holivudas Slavas alejā

LETA
Maikls Daglass saņem zvaigzni Holivudas Slavas alejā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

"Oskarus" ieguvušais amerikāņu aktieris Maikls Daglass otrdien saņēma zvaigzni Holivudas Slavas alejā, šādi tiekot pagodināts par 50 gadu darbību šovbiznesā.

Uz ceremoniju ieradās arī viņa 101 gadu vecais tēvs Kērks Daglass, kurš kļuvis par Holivudas leģendu, un aktrise Džeina Fonda, kas kopā ar Maiklu Daglasu bija filmējusies 1979. gadā uzņemtajā kinodrāmā "The China Syndrome" ("Ķīnas sindroms") par avāriju atomelektrostacijā.

Klāt bija arī Daglasa sieva aktrise Ketrina Zeta-Džonsa, kā arī citi ģimenes locekļi.

"Šis ir liels gods, un es nekļūstu jaunāks, es gribu to baudīt kopā ar [manu ģimeni]," sacīja 74 gadus vecais aktieris, kad tika atklāta viņam veltītā zvaigzne.

Daglass kļuva emocionāls, vēršoties pie tēva un sakot, ka viņa klātbūtne šajā pasākumā daudz nozīmē.

"Es teikšu vienkārši un no visas sirds: Es tā lepojos, ka esmu tavs dēls,"

sacīja Daglass.

Fonda, runājot šajā ceremonijā, pauda izbrīnu par to, ka Daglasam bija tik ilgi jāgaida uz šo zvaigzni. Fonda atgādināja, ka gan viņa, gan Daglass ir slavenu Holivudas aktieru atvases.

Daglass 1975. gadā 29 gadu vecumā ieguva pirmo "Oskaru" kā filmas "One Flew Over the Cuckoo's Nest" ("Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu") producents. Otro "Oskaru" viņš saņēma 1987. gadā kā labākais aktieris par lomu filmā "Wall Street" ("Volstrīta").

Viņš tēlojis arī daudzās citās filmās, tai skaitā "Romancing the Stone" ("Dēka ar akmeni"), "Fatal Attraction" ("Liktenīgā pievilcība") un "Basic Instinct" ("Pamatinstinkts").

Viņa jaunā komēdijseriāla "The Kominsky Method" ("Kominska metode") straumēšana "Netflix" sāksies 16. novembrī.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu