"Sudden Lights" albuma "Vislabāk ir tur, kur manis nav" atklāšana

Foto
TVNET
"Sudden Lights" albuma "Vislabāk ir tur, kur manis nav" atklāšana
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Sudden Lights albuma "Vislabāk ir tur, kur manis nav" atklāšana
Sudden Lights albuma "Vislabāk ir tur, kur manis nav" atklāšana Foto: Gints Bāliņš/TVNET

11. oktobrī grupa "Sudden Lights" prezentēja otro studijas albumu "Vislabāk ir tur, kur manis nav". Ieskaties, kā norisinājās albuma prezentācijas koncertā!

Pirms grupas otrā studijas albuma prezentācijas, grupas basģitārists Kārlis Vārtiņš stāstīja, ka "Albuma “Vislabāk ir tur, kur manis nav” iznākšana ir ļoti liels notikums grupas dzīvē, tāpēc albuma prezentāciju gaidām ar lielu nepacietību."

Grupa pasākumā vēlējās satikt savus klausītājus, fanus, atbalstītājus un "visus, kas ir kopā ar grupu kopš pirmās dienas vai kas vēl ir tikai ceļā, lai sāktu draudzību ar mums, noklausoties mūsu jauno albumu."

Kopš pirmā grupas albuma “Priekšpilsētas” iznākšanas ir pagājuši divi nozīmīgi gadi grupas attīstībā, kas atstājuši vēsturiskus nospiedumus Latvijas mūzikā.

Foto: "Sudden Lights" albuma "Vislabāk ir tur, kur manis nav" atklāšana.

Grupa koncertējusi dažādās Latvijas vietās, kā arī 2018. gada februārī grupas dziesma "Just Fine" ieguva otro vietu televīzijas šovā "LTV Supernova" un kļuva par mēneša straumētāko dziesmu Latvijā. 2018. gada vasarā "Sudden Lights" uzstājās tūkstošu klausītāju priekšā, iesildot grupu "Prāta vētra" viņu koncertturnejā "Skārda bungu tūre". 

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Gints Bāliņš.

Foto: #SIF_MAF2019
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu