"Cilvēks, kuram vienmēr viss ir slikti." Kristaps Zutis par Žaklīnu Cinovsku

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Paula Čurkste/LETA

Intervijā žurnālam "Privātā Dzīve" bokseris Kristaps Zutis skaidroja, kāpēc viņam nav izveidojies kontakts ar režisori un producenti Žaklīnu Cinovsku. 

Pēc tam, kad kanāls TV6 izsludināja boksa šovu kopā ar Kasparu Kambalu un Kristapu Zuti, režisore un kanāla "iTV" producente Žaklīna Cinovska pārmeta Zutim idejas zagšanu. Intervijā izdevumam "Privātā Dzīve" Zutis skaidroja, ka nedusmojas uz Cinovsku.

"Man nav nekāda naida pret Žaklīnu. Viņa ir liels cilvēks Latvijas šovbiznesā, bet arī cilvēks, kuram vienmēr viss ir slikti. Tāda dusmīgā tante. Tāpēc ātri sapratu, ka mums nav pa ceļam. Bijām sarunājuši tikties restorānā, nokavēju, un viņas reakcija uz manu nevīžīgo komunikāciju ar sievieti bija neadekvāta. Taču es viņu cienu. Ceru, ka Žaklīna nav uz mani dusmīga. Galu galā mana pirmā erekcija bija, skatoties viņas "Horoskopus"," skaidro Zutis. 

Jau vēstījām, ka Cinovska 2019. gadā kanālā "iTV" izsludināja šovu "Rokijs LV", kas solīja skatītājiem sniegt atbildi uz jautājumu, vai ir iespējams mēneša laikā, intensīvi trenējoties, kļūt par bokseri un izdzīvot, cīnoties ringā. Šo izaicinājumu pieņēma sešas spilgtas un dažādas personības - deju skolotājs Agris Daņiļevičs, politiķis un Saeimas deputāts Didzis Šmits, mūziķis Horens Stalbe, motosportists Matīss Karro, skolotāja Linda Ābele un basketbola treneris Kristaps Valters.

Pēc tam Cinovska vietnē "Facebook" dalījās ar dusmīgu ierakstu, pārmetot Zutim idejas zagšanu. "Protams, kad ar sistēmu un struktūru konkrētajai idejai esi iepazinies, vietiņa, kā teikt, iesildīta - viegli to uzdot par savu. Ļoti vīrišķīgi!" rakstīja viņa.

Uz saņemtajiem pārmetumiem reaģēja arī pats Zutis. ""The Ultimate Fighter", "The Contender", un vēl daudzi, daudzi citi… Kad pirmo reizi tikāmies [ar Cinovsku], teicu ka arī biju domājis par ko līdzīgu, taču neatteicu palīdzēt, kad to bez jebkādas atlīdzības arī darīju, tagad tieku apsūdzēts…" rakstīja Zutis, apmainoties ar "laipnībām".

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu