Skandalozajam tīņu seriālam "Eiforija" būs turpinājums

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Eiforija"
"Eiforija" Foto: HBO

Neskaitāmām balvām apbērtais un dažādi vērtētais ASV izklaides milža HBO seriāls "Eiforija" (Euphoria), kurš janvārī pie skatītājiem atgriezās ar otro sezonu, pagarināts arī uz trešo sezonu, ziņo ārvalstu prese. 

Latvijā seriālu, kas 2019. gadā sacēla īstu vētru gan jauniešu, gan kritiķu vidū, demonstrē "LMT Viedtelevīzija".

HBO plānu turpināt uzņemt jaunas "Eiforijas" sērijas paziņoja mikroblogošanas vietnē "Twitter" šonedēļ, dažas dienas pirms 2. sezonas 5. sērijas publicēšanas. 

Seriāls pēc pirmajām skandalozajām atsauksmēm kļuva par vienu no skatītākajiem HBO produktiem, kā arī saņēma virkni balvu un nomināciju - lielākoties par tām varēja pateikties filmas skaņu celiņam ("Guild of Music Supervisors", "Primetime Creative Arts Emmy", "Hollywood Music in Media" balvas) un, protams, galvenās lomas atveidotājai Zendajai (Zendaya), kuras transformāciju no iepriekšējo gadu jaukās "Disneja" studijas meitenes uz rūdītu mazgadīgu narkomāni augstu novērtēja gan publika ("People’s Choice Award"), gan kritiķi ("Primetime Emmy").

Par pirmā mēroga zvaigzni kļuvusi arī aktrise Sidnija Svīnija (Sydney Sweeney), kura nesen intervijā atzina, ka allaž jutusies neērti filmējot kailskatus.

Aktrise Sidnija Svīnija seriālā "Eiforija"
Aktrise Sidnija Svīnija seriālā "Eiforija" Foto: Ekrānuzņēmums/HBO

Seriāla radītājs ir Sems Levinsons (Sam Levinson), kuram ir raksturīga neona krāsu un piesātinātu gaismu izmantošana savos darbos un straujas, interesantas kameras rakursu maiņas, kas rada virtuālu sajaukumu starp fantāziju un realitāti.

Drosmīgs un atklāts, tas seriāls nesaudzīgi atklāj 21. gadsimta tīņu reālās problēmas, starp kurām sliktas sekmes skolā atrodas teju vai pēdējā vietā.

Lai arī televīzijas satura kritiķi atkal un atkal uzdeva jautājumu, kas īsti ir šī seriāla auditorija, - to skatījās visi, gan paši jaunieši, gan tie, kuriem jaunība pagājusi vēl iepriekšējā tūkstošgadē. Jo vienbalsīgi atzina visi - lai arī pasaule mainās, jauniešu problēmas paliek tās pašas, citi ir tikai apkārtējās pasaules piedāvātie risinājumi.

Seriāla "Eiforija" otrās sezonas reklāmas rullītis.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu