Pie skatītājiem nonāks pēdējā "Viņas melo labāk" sērija

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Seriāls “Viņas melo labāk”, kura notikumiem skatītāji varēja sekot līdzi desmit sezonu garumā, noslēgsies ceturtdien, 15. septembrī. Seriāla noslēdzošajā sezonā sagaidījām dažādus jaunus pavērsienus iemīļoto varoņu dzīvēs un sezonas noslēgumā, iespējams, būs arī kāzas!

Seriāls daudziem bija kļuvis par neatņemamu darbdienu tradīciju daudzu gadu garumā, taču nu iemīļoto varoņu dzīvēs sarežģītie attiecību un dzīves līkloči būs atrisinājušies, bet vai tiešām visiem?

Viss sākās 2013. gadā ar stāstu par četrām sievietēm, kuras alka pēc patiesas mīlestības, taču realitātē nenotiek kā pasakā – noslēpumi, intrigas, drāma, meli un nodevība stājās viņu ceļā ik uz soļa. Viņas, kā jau daudzi no mums, tiecās pēc īstas un mūžīgas mīlestības.

Desmit sezonu garumā piedzīvojām daudzu aktieru nomaiņu seriālā, tomēr četri aktieri seriālā bija jau no pirmās epizodes – Evija Krūze (Marta), Andris Bulis (Māris), Velta Straume (Roberta mamma) un Māris Bezmers (Roberts), kurš pēdējās divas sezonas ir uzņēmies arī seriāla režisora lomu, pārņemot to no ilggadējā seriāla režisora Sigitas Račkis.

Foto: seriāls "Viņas melo labāk" cauri laikam

“Es neuzskatu, ka šīs ir seriāla beigas, ja filmējot mēs to būtu zinājuši, beigas iespējams, ka būtu citādākas. Piemēram, Marta varētu palikt kopā ar savu pirmo vīru Jāni. Es ļoti biju saaugusi ar Martas tēlu, kaut mana būtība ir diezgan citādāka. Bet kā Martai, tā arī man šie 10 gadi ir bijuši notikumiem un emocijām bagāti. Ļoti ceru, ka mēs agri vai vēlu tiksimies ar skatītājiem jau citā kvalitātē,” stāsta ilggadējā seriāla aktrise Evija Krūze.

Pēc desmit sezonām un 701 sērijas ir pienākusi vairāku pāru, kas seriāla gaitā nemitīgi mainījušies, lielā diena. Dodoties pie altāra, katram no viņiem ir citas sajūtas – viens to dara slepeni, cits jau sen gaidījis šo notikumu, bet kāds, iespējams, nožēlo. Vai un cik pāriem šī diena beigsies laimīgi? To uzzināsiet noslēdzošajā “Viņas melo labāk” epizodē 15. septembrī!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu