Biļetes uz Dziesmu svētku pasākumiem iegādājušies interesenti no 48 valstīm, tostarp Zambijas

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edijs Pālens/LETA

Biļetes uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem Mežaparkā iegādājušies interesenti no 48 valstīm, informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) pārstāve Linda Ertmane.

Biļetes iegādātas no ASV, Zviedrijas, Somijas, Lielbritānijas, Kanādas, Ukrainas, Jaunzēlandes, Kazahstānas, Honkongas, Spānijas, Francijas, Itālijas, Portugāles, Zambijas, Čehijas, Brazīlijas un citām valstīm.

Kopumā šodien publiskajā tirdzniecībā nonāca 94965 biļetes uz svētku pasākumiem Mežaparkā un līdz šim ir nopirktas 63 000 biļetes.

Patlaban vēl var iegādāties biļetes uz atklāšanas koncertu, pūtēju orķestru lielkoncertu "Laiks iet pāri" un zaļumballi, vokālo ansambļu koncertu "Skaņu portreti", koru lielkoncertu "Tīrums. Dziesmas ceļš" un tā ģenerālmēģinājumu, kā arī uz noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu un sadziedāšanas nakti. Iespējams iegādāties biļetes arī uz vietām tribīnē svētku ājiena laikā.

LNKC aicina uzmanīties ar sludinājumu portālos un no nepazīstamiem cilvēkiem iegādātajām biļetēm. Uz katras biļetes ir unikāls QR kods, ar kuru norises vietas teritorijā skatītājs tiek ielaists tikai vienu reizi.

LETA jau rakstīja, ka kopumā uz svētku pasākumiem ir 174 000 biļešu, no kuriem 74% nodoti publiskajai tirdzniecībai, 25% būs iepriekšējā rezervācijā un 1% tiks atvēlēts ielūgumiem. Biļešu cenas uz svētku pasākumiem ir amplitūdā no 5 līdz 100 eiro.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu