Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šovakar kolorītā «Eiro Vīzija». Ielūkojies foto jau tagad!

TVNET
Šovakar kolorītā «Eiro Vīzija». Ielūkojies foto jau tagad!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Šovakar plkst. 18.30 Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē pirmizrādi piedzīvos «Eiro Vīzija» lietuviešu režisora Vida Bareiķa režijā

Vids Bareikis ir viens no slavenākajiem un svarīgākajiem Lietuvas jaunās paaudzes režisoriem, kurš ir arī populārs mūziķis. 2010. gadā viņš izveidoja teātra kompāniju No theatre, kuru veidotās izrādes tiek dēvētas par Lietuvas teātra jauno vilni. Viņa izrāde Misters FLUXUS vai šarlatāni? saņēma nozīmīgāko teātra balvu Lietuvā - Zelta Krustu.

Šajā darbā viņš mēģina atklāt, kas tad ir Eiropa un kas mums visiem ir kopīgs. Viņš piedāvā versiju, ka viena no retajām lietām, kas mūs visus vieno, iespējams, ir Eirovīzijas dziesmu konkurss.

Tādēļ viņš kopā ar aktieriem veido savu alternatīvu dziesmu konkursu.

Šis konkurss runā par tām problēmām, ar kurām pašlaik mums nākas saskarties, bet katrā valstī šīs problēmas ir iespējams uztvert no pilnīgi cita skatpunkta. Tādēļ skatītāji ir aicināti piedzīvot traku Eiropas dziesmu šovu, lai pēc tam nobalsotu par dziesmu, kura mūs visus kopā vislabāk spētu prezentēt.

Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Izrādē piedalās aktieri: Zane Dombrovska, Sanita Pušpure, Jānis Vimba, Kristians Kareļins un Raimonds Celms.

«Šengenas spožums un posts» ir Latvijas Nacionālā teātra un «Rīga 2014» kopprojets. Tā ietvaros tiks iestudētas 4 izrādes - «Noķert RABIT» Juliana Hecela (Vācija) režijā, «Spožums un posts» Marsijas Lancas (Portugāle) režijā, «EiroVīzija» Vida Bareika (Lietuva) režijā un «Republika» apvienības Kviss bumm bang (Islande) režijā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu