Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Garanča kopā ar krievu operdziedātāju Hvorostovski uzstāsies Kremlī

LETA
Garanča kopā ar krievu operdziedātāju Hvorostovski uzstāsies Kremlī
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Elīna Garanča
Elīna Garanča Foto: Karina Švarca, Deutche Grammophon

Šodien (29.10.) latviešu operdziedātāja mecosoprāns Elīna Garanča kopā ar krievu operdziedātāju baritonu Dmitriju Hvorostovski uzstāsies Kremlī, liecina informācija dziedātājas mājaslapā. Gaidāmā uzstāšanās būs projekta «Hvorostovskis un draugi» koncerts. Šis muzikālais projekts tiek rīkots, lai Krievijas operas cienītājus iepazīstinātu ar pasaules mēroga operzvaigznēm. Pirmais projekta koncerts notika 2006.gadā Maskavā un Sanktpēterburgā. Koncerti sekoja arī laika posmā no 2008. gada līdz 2009. gadam.

Šajā reizē Hvorostovskis Krievijas galvaspilsētas operas cienītājus vēlas iepazīstināt ar Garanču, kura ar savu darbu ieguvusi pasaules slavu.

Koncertprogrammā skanēs pasaulslavenu operu ārijas. Pasākumā piedalīsies arī Maskavas teātra «Jaunās operas» orķestris, savukārt koncerta diriģents būs Konstantīns Orbeļjans.

Abu dziedātāju kopīgais koncerts nākamnedēļ notiks Sanktpēterburgā.

Kā ziņots, šovasar kļuva zināms, ka krievu operdziedātājam Hvorostovskim atklāts smadzeņu audzējs. Saistībā ar konstatēto slimību tika atcelti operdziedātāja koncerti.

Pēc veiksmīgas medikamentu kursu iziešanas Hvorostovskis uz skatuves atgriezās septembrī, piedaloties operā «Trubadūrs», kas bija skatāma Metropolitēna operā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu