Sievietes ar dramatisku pagātni: ieskats "Caur ērkšķiem uz.." otrajā sezonā

TVNET
Sievietes ar dramatisku pagātni: ieskats "Caur ērkšķiem uz.." otrajā sezonā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Narkotikas, azartspēles, alkohols, vardarbība un nemitīga cīņa par izdzīvošanu: tā ir viņu – šokējoši atklātā sociālā raidījuma “Caur ērkšķiem uz...” jaunās sezonas dalībnieču ikdiena. Jau septembra beigās plaši apspriestais TV projekts atgriezīsies pie “STV Pirmā!” skatītājiem, ļaujot sekot līdzi pārmaiņām 10 sieviešu dzīvēs. 

Iepazīsiet neredzīgo Inesi, kura par visu vairāk vēlas justies pieņemta un noderīga, vientuļo māmiņu Alīnu, kura grib tikt galā ar azartspēļu atkarību, arī grūtnieci Lieni, kas sapņo atbrīvoties no narkotiku klātbūtnes savā ikdienā.

Tāpat pretim pārmaiņām dosies lesbiete Monika, kura audzina četrus bērniņus ar īpašām vajadzībām, trauslā trīs bērnu māmiņa Anete, kas cer tikt pie pastāvīgas dzīvesvietas, kā arī citas sievietes ar tikpat dramatisku pagātni.

Viņas visas nepilna mēneša garumā dzīvos labiekārtotā mājā Rīgā, apmeklēs dažādas nodarbības un profesionālu ekspertu vadībā gūs vērtīgas zināšanas par to, kā rast spēku atbrīvoties no atkarībām, pilnveidot savu personību un stiprināt attiecības ar bērniem.

Arī šajā raidījuma sezonā netrūks šokējošu mirkļu un sievietes ar savu rīcību ne reizi vien metīs izaicinājumu sabiedrības vispārpieņemtajām normām, kļūstot par pamatu diskusijām.

Taču tai pašā laikā vēlreiz spilgti apliecinās – dzīve ir katra paša rokās un ar mērķtiecību tajā iespējams īstenot vērienīgas pārmaiņas.

Viss ir paša rokās. Taču bez atbalsta neiztikt

“Caur ērkšķiem uz...” ideja ir parādīt, ka iespējams dzīvot citādāk. Vien nepieciešama vēlme to darīt, kā arī kāds, kurš atbalsta un ieklausās. Turklāt tieši pēdējā – atbalsta posma - raidījuma dalībniecēm ir trūcis visvairāk. Viņas nereti sastapušās ar sabiedrības nosodījumu un neizpratni, kas stipri iedragājis ticību saviem spēkiem. To atjaunot centīsies un ar katru no dalībniecēm raidījumā strādās viņas mentors - profesionālis, kurš vai nu pats reiz bijis līdzīgā situācijā, vai spēj sniegt vērtīgu padomu un palīdzīgu roku, lai izkļūtu no tik skarbās vides.

Atbalstu sievietēm piedāvās narkologi Ilze Maksima un Edvīns Krastiņš, krīzes psihoterapeiti Gints Kapenieks, Antra Sloka un Ineta Roziņa, juristi Ieva Brante un Artūrs Zvejsalnieks, uzņēmēja Mairita Solima, teoloģe un rakstniece Dace Priede, dietologs Andis Brēmanis, grima māksliniece Una Bernatoviča un citi profesionāļi.

Mācīsies atgūt ticību sev un izprast savus bērnus

Lai arī šajā sezonā skatītāji satiks pavisam citas dalībnieces, katru ar savu raksturu un ambīcijām, tomēr arī viņas, gluži tāpat kā pirmajos “Caur ērkšķiem uz..” raidījumos iepazītās sievietes, sapņo būt mīlētas, piederīgas, saprastas un pamanītas. Viņas vēlas nejusties kā otršķirīgi cilvēki un tikt novērtētas ne tikai sadzīvē, bet arī profesionālajā vidē, vēlas izrauties no ikdienas, kas degradē, atbrīvoties no atkarībām, uzlabot veselību.

Šajā sezonā lielākajai daļai dalībnieču ir savas atvases, tāpēc teju visas vieno kāda īpaši karsta vēlme – nodrošināt labāku dzīvi un mājvietu saviem bērniem. Bērnu dēļ viņas ir gatavas darīt visu un paciest ļoti daudz, tāpēc tieši attiecību stiprināšana ar savām atvasēm būs būtisks šīs raidījuma sezonas virsuzdevums. “Caur ērkšķiem uz.." eksperti palīdzēs dalībniecēm izprast sevi un risināt dzīves būtiskākās problēmas, lai kļūtu par labākām mammām saviem bērniem.

Raidījuma vadītājam Jānim Bukumam pievienojas horeogrāfe Liene Stepena

“Caur ērkšķiem uz...” vadītāja loma arī šogad uzticēta vienam no pašmāju “skarbākajiem” rokmūziķiem – Jānim Bukumam, taču jaunajā sezonā viņam pievienosies sievišķīgā horeogrāfe Liene Stepena.

Lai arī sākotnēji dalībnieces uz Lieni raudzīsies visai skeptiski, šauboties, vai tik jauna, simpātiska un veiksmīga sieviete var kļūt par padomdevēju tik sarežģītās situācijās, taču ātri vien viņu domas mainīsies. Liene iemantos sieviešu uzticību un mīlestību, kļūstot par draugu un atbalstu, turklāt deju skolotāja ik dienu pati plecu pie pleca strādās kopā ar meitenēm un vadīs viņām nodarbības.

Ja Jānis Bukums būs kā pavadonis ceļā uz pārmaiņām, kurš teju četru nedēļu garumā atbalstīs gan ar padomu, gan būs klāt labos un ne tik labos brīžos, tad Liene kļūs par dalībnieču uzticības personu visa raidījuma garumā - cerību un labo “gariņu”. Tieši viņa visprecīzāk katrai no dalībniecēm palīdzēs atrast ceļu, uz kuru pusi doties, lai ieraudzītu tik ilgi meklētās zvaigznes.

Ko skatītājiem sola raidījuma jaunā sezona?

“Visa projekta “Caur ērkšķiem uz..” laikā dalībnieces satiks daudzus iedvesmojošus cilvēkus, kuri viņas aizkustinās un parādīs, ka var dzīvot arī citādi. Īpaši sirsnīga izvērtīsies meiteņu tikšanās ar rakstnieci Daci Priedi, pēc kuras sievietes vēl ilgi savu iedvesmas personu nelaidīs prom un dalīsies savos stāstos.

Sirds emocionālās stīgas aizkustinās iepazīšanās ar sabiedrībā mīlētiem mūziķiem – Vari Vētru, Andri Ērgli, Joranu Šteinhaueru un grupu “Aarzemnieki”, bet izaicinājumu sievišķībai metīs īpaša modes skate, kuras laikā dalībnieces iejutīsies modeļu lomā un pirmo reizi augstpapēžu kurpēs defilēs pa “mēli”.

Gadīsies arī pa kādam “asumam” un konfliktam dalībnieču starpā, uzvirmos pat mīlas jūtas, būs smiekli, asaras, solījumi un nodevība.

Turklāt gaidāma arī patīkama atkalredzēšanās ar iepriekšējām “Caur ērkšķiem uz...” sezonas dalībniecēm,” ielūkoties jaunajā raidījuma sezonā ļauj producente Aija Strazdiņa.

Jau no 27. septembra ceturtdienās plkst. 22:00 seko līdzi šokējoši atklātajam pašmāju sociālajam raidījumam “Caur ērkšķiem uz...”, kurā sievietes no visas Latvijas centīsies mainīt savu dzīvi un piepildīt ilgi lolotus sapņus!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu