Biedrība "Laiks jauniešiem" organizē Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursu

TVNET
Biedrība "Laiks jauniešiem" organizē Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursu
Biedrība "Laiks jauniešiem" organizē Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursu Foto: publicitātes

Bauskas novada biedrība "Laiks jauniešiem" organizē Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursu "Zemgalei ir talants". Pasākums notiks ar uzņēmumu un privātpersonu atbalstu. Norises vieta - Īslīces kultūras nams, Bauskas novads. 

Šāda biedrības aktivitāte paredzēta ar mērķi apzināt un pulcināt Zemgalē dzīvojošos bērnus un jauniešus vecumā līdz 25 gadiem pasākumā, kur viņi varētu paust savas radošās spējas, prasmes un talantus. Sniedzot iespēju uzstāties publikas priekšā, bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja gūt skatuves pieredzi un gūt motivāciju sava talanta izkopšanā un tālākā attīstībā, tādējādi veicinot radošo izaugsmi.

Konkursa potenciālie dalībnieki aicināti iepriekš reģistrēties interneta vietnē www.laiksjauniesiem.lv līdz 2022. gada 18. aprīļa plkst. 16.00.

Konkursa atlases kārta - 23. aprīlī, bet noslēguma pasākums – konkursa fināls - 7. maijā, ko varēs vērot tiešraidē sociālajos tīklos, kā arī klātienē – Īslīces kultūras namā. Dalība pasākumā ir bez maksas. Talantu konkurss notiks divās vecuma grupās - līdz 12 gadiem un no 13 līdz 25 gadiem.

Konkursa organizators, biedrības "Laiks jauniešiem" valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis informē, ka ar sadarbības partneru atbalstu izveidots balvu fonds. Katrā vecuma grupā tiks apbalvoti trīs uzvarētāji. Trešajai vietai balvā 100 eur, otrajai vietai 200. Uzvarētājs saņems naudas balvu 300 eur. Tiks pasniegta arī sadarbības partneru, skatītāju un žūrijas simpātiju balva.

"Gaidām talantus visdažādākajās jomās - mūzika, deja, iluzionistu triki, aktierspēle, dzejas deklamācija, komiski uzvedumi, stand-up, māksla, sports, kulinārija vai jebkas cits, kas nerada draudus dalībnieku vai apkārtējo drošībai un veselībai. Konkursantu sniegumu vērtēs žūrija sešu dalībnieku sastāvā. Vienam dalībniekam atvēlētais laiks sava talanta prezentēšanai – četras minūtes," skaidro Jankovskis.

Viņš atzīst, ka Covid-19 un krīze Ukrainā ir veicina satraukta emocionālā fona veidošanos bērnos un jauniešos. Konkursa viens no uzdevumiem ir dāvāt prieku un veidot pārliecību un ticību savai varēšanai un talantam. Valdes priekšsēdētājs pauž cerību, ka konkurss veidosies par ikgadēju un apmeklētu pasākumu.

Nepalaid garām!

Uz augšu